Clip in vlasy – záruka jednoduchej zmeny vášho účesu

clip in vlasy

Nie je tajomstvom, že aj celebrity nosia clip in vlasy

Vlasy – koruna krásy, no pre niekoho aj nočná mora. Aj vy patríte k tým, ktorých príroda neobdarila krásnymi hustými vlasmi a pri každodennom pohľade do zrkadla vás chytá zúfalstvo? Nepanikárte. Dnešná doba vám ponúka hneď niekoľko riešení. Medzi najnovšie trendy v predlžovaní a zahusťovaní vlasov patria aj clip in vlasy.

Čo je to clip in?

Clip in vlasy sú pramene vlasov, ktoré si môžete pomocou sponiek “pukačiek” pripnúť k vašim vlastným vlasom a to tesne ku korienkom. Sponky sú ľahké, tenké a nenápadné. Obsahujú silikónový pásik , ktorý zabraňuje zošmyknutiu pri väčšej telesnej námahe. Počet sponiek na páse závisí od šírky pásu, ktorá býva rôzna. 5 cm široký pás má jednu sponku, 20 cm široký pás má sponky štyri.

Taktiež počet vlasových pásov môže byť rôzny a závisí od požadovaného vzhľadu. Vlasové príčesky clip in môžu byť buď zo syntetických alebo ľudských vlasov. Syntetické vlasy sú citlivé na slnečné žiarenie a nevydržia tak dlho ako ľudské vlasy.

Výhody clip in vlasov

clip in vlasy

S farebnými clip in vlasmi budete v okamihu štýlová

Veľkou prednosťou predlžovania a zahusťovania vlasov metódou clip in je jej šetrnosť. Vlasy ňou nie sú zaťažované žiadnymi chemikáliami a keďže sa dávajú na noc dole, tak sa vaše vlastné vlasy môžu dokonale zregenerovať. Clip in vlasy sú veľmi praktické, pretože si ich môžete nasadiť kdekoľvek a bez cudzej pomoci.

Výhoda spočíva aj v tom, že ich môžete nosiť každý deň, alebo iba príležitostne, či už na svadbu, stužkovú, alebo inú spoločensky významnú udalosť. Nesporným benefitom je nízka cena oproti iným metódam predlžovania vlasov a výber zo širokej škály farieb, rôznych dĺžok a rôznych hmotností. Mnohé predajcovia tiež poskytujú bezplatnú výmenu, alebo vrátenie odtieňa, ak s vybranou farbou nie ste spokojní a taktiež konzultáciu cez e – mail, telefón, či online chat.

Starostlivosť o clip in vlasy?

V prípade potreby ich stačí umyť bežným šampónom vo vlažnej tečúcej vode, ošetriť kondicionérom, opláchnuť a nechať voľne vysušiť. O clip in vlasy vyrobené z ľudských vlasov je možné sa starať ako o svoje vlastné. Môžete ich farbiť, žehliť, natáčať aj kulmovať.

Ak chcete zmeniť, alebo len vylepšiť svoju vizáž, clip in vlasmi nič nepokazíte.

 

Sana

Pridaj komentár