Čo je za tým, že transmitter dosahuje TOP vlastnosti a funkcie?

Transmitter prichádza na rad vtedy, keď na vašom autorádiu nie je možné pripojiť externé zariadenie. Staršie modely nielenže nepodporujú USB zariadenia, ale mnohé ani pamäťové karty. O to viac starostí spôsobujú tým, čo si jazdu za volantom nevedia predstaviť bez tónov obľúbenej hudby. Má to svoje logické opodstatnenie, a preto vyzdvihujeme váš záujem o transmitter.

Nie tak náročne ako sa transmitter vyslovuje, sa s ním aj manipuluje. Nové modely sú menších rozmerov, jednoducho sa premiestňujú, nezaberajú veľa miesta. Sú ergonomicky tvarovateľné, niektoré nedosahujú hmotnosť ani 25 g. Transmitter len zasuniete do zapaľovača a pripojíte externé zariadenie. Ďalej si už môžete užívať výhody načítavania dát zo zdroja a vysielania v podobe FM vĺn ako rádiový signál.

transmitter
Jednoduché zariadenie, ktoré vám spríjemní vašu cestu autom.

Čím vás môže transmitter (nemilo) prekvapiť?

Spozornieť by teraz mali všetci priaznivci dobrej a hlavne kvalitnej hudby. Žiaľ, aj pri tomto prenose musíte rátať s odchýlkami a s tým, že dokonalý akustický signál nedosiahnete. Zvuk sa vysiela na určitej rádiovej frekvencii (a hlavne voľnej). Rádio a transmitter najprv nalaďte na rovnakú frekvenciu. Ak nebudete so zvukom spokojní, skúste ju zmeniť o max. +/- 0,3 Mhz. Niekedy potláča kvalitu zvuku zvýšená hlasitosť na rádiu. Preto skontrolujte aj toto.

transmitter fm
Aj takto môže vyzerať váš fm transmitter.

Doplnkové prídavné funkcie a kľúčové vlastnosti nových transmitterov

Používanie transmitterov sa od bežných zdrojov pripojenia (aux vstup, microSD, USB kľúč) rozšírilo o technológiu bluetooth a jej ďalšie výhody – jednoducho ho spárujete so smartfónom, pomocou zabudovaného mikrofónu a funkcie handsfree môžete bez problémov prijímať hovory. Pozor aj na informáciu o kompatibilite s 12/24 V zásuvkami cigaretového zapaľovača. Predídete tak nepríjemným sklamaniam z toho, že sa dnes nenaladíte na „správnu vlnu“.

Veľké prekvapenia na záver Takéto modulátory do auta sa spájali s jednou maximálne dvomi funkciami. Dnes dokážu spĺňať požiadavky na usb nabíjanie s dvomi konektormi (funkcia dual charging podporuje nabíjanie dvoch zariadení naraz). Naďalej sa používajú na hands free a ako hudobný prehrávač. Transmitter by mal disponovať veľkým, prehľadným LED displejom. Dnes je už žiadaným pomocníkom aj na pripojenie kamier do auta alebo navigačných zariadení.   

admin

Pridaj komentár