Dámske opasky pre modernú a štýlovú ženu

dámske opasky

Dámske opasky sú stále stálicami v módnych trendoch

Dámske opasky patria už veľmi dlho k pevným stáliciam vo svete módnych trendov, pretože aj keď sa móda neustále mení, opasky stále pretrvávajú i keď možno s menšími obmenami (napr. raz sú v móde tenšie opasky, inokedy masívnejšie), ale nosiť sa nikdy celkom neprestali. Opasky sú proste trendy a už dávno nie sú iba praktickou záležitosťou slúžiacou na uchytenie nohavíc či džínsov, ale patria do kategórie dôležitých módnych doplnkov, ktoré vedia veľmi esteticky doplniť a oživiť každý váš outfit. Dámske opasky dokážu korigovať aj určité nedostatky postavy, je však dôležité vybrať si ten správny typ opasku a vhodne ho umiestniť, či už napr. v oblasti drieku, alebo bokov, podľa toho, na ktoré prednosti chcete upriamiť pozornosť a ktoré nedostatky postavy potlačiť do úzadia.

Dámske opasky – módny doplnok dostupný v mnohých dizajnoch

Súčasná móda nám umožňuje naozaj maximálne pestrý a bohatý výber módnych doplnkov a inak tomu nie je ani čo sa týka dámskych opaskov, pretože aj tie sú dostupné v mnohých materiálových prevedeniach a dizajnoch, od extrémne tenkých opaskov až po extrémne široké, rôznofarebné, klasické aj zdobené, s výraznými či nenápadnými prackami. Skutočne si je z čoho vyberať – o tom vás presvedčí aj ponuka na stránkach PÁNSKA ELEGANCIA.sk, kde nájdete veľmi pekné kožené pánske aj dámske opasky.

Dámske opasky, ktoré vás dostanú

dámske opasky

Hodia sa rovnako v nohaviciam, ako sukni alebo šatám

PÁNSKA ELEGANCIA ponúka kvalitné kožené dámske opasky s hladkým alebo zaujímavým štruktúrovaným povrchom v rôznych farebných odtieňoch, od klasickej hnedej či čiernej, cez dobre kombinovateľnú elegantnú šedú, béžovú a bielu farbu, až po výraznú červenú a pestré pastelové odtiene napr. ružovú, lososovú, fialovú, žltú, tyrkysovú a svetlo modrú. Zvlášť opasky s kvetinovou potlačou pôsobia veľmi štýlovo a moderne, napr. v granátovej farbe s výraznou módnou prackou. Skutočne dobrou voľbou je aj  dámsky opasok v šedom prevedení z pravej kože v hladkej úprave s jemnou štruktúrou, ktorý je vybavený peknou kovovou prackou striebornej farby s leskom.

Zuzka

Pridaj komentár