Karbónové fólie pomôžu vášmu vozidlu správne vyniknúť!

Karbónové fólie na autá sa dnes používajú pre viaceré bezpečnostné, ochranné, ale aj dizajnové riešenia. Je možné ich použiť na všetky typy vozidiel a už aj bez nutnosti vyberania skiel. Karbónové fólie podľa vybraného modelu, odtieňu a efektu dokážu podporiť absolútne skvelý estetický, športový, alebo vysoko luxusný dizajn. Sú pre vaše pohodlie, dokonalý komfort, ale aj súkromie počas jazdy. Odteraz budete na cestách pútať pozornosť, nech jazdíte akokoľvek opatrne, primerane a v rovnakom tempe s ostatnými. Vaše vozidlo bude „vytŕčať“ na každom parkovisku, na vzdialených či kratších mestských trasách.

karbónové fólie

Karbónové fólie pre vaše auto.

Multifunkčné využitie karbónových fólií oceníte aj v domácnosti

Ak si vyberiete kvalitné karbónové fólie, ich jedinečnú štruktúru pocítite na dotyk! Fólie by sa mali dať veľmi jednoducho vytvarovať a zalepiť aj na sťažených miestach. Do pár sekúnd ich môžete aplikovať aj na bežné elektrospotrebiče v domácnosti. Takto si vynovíte notebook, TV, ale aj nábytok a mnoho iných vecí. Najobľúbenejším typom sú čierne karbónové fólie. Disponujú špeciálnou air free bubles technológiou. Na svojej spodnej strane majú množstvo vzduchových kanálikov na absolútne vytlačenie vzduchu za perfektného nalepenia. Ideálne je, ak karbónové fólie môžete počas lepenia aj niekoľkokrát nadvihnúť, posunúť po povrchu a znova prilepiť. Veľa nových modelov umožňuje fóliu priam pokrčiť a bez väčších problémov ju opäť nahriať a vrátiť do pôvodného tvaru. To sú výhody, ktoré posúvajú karbónové fólie na významné priečky medzi TOP doplnkovým autopríslušenstvom.

karbónové fólie

Karbónové fólie dodajú vášmu vozidlu nový look.

Nalepiť, ale aj strhnúť len do niekoľkých sekúnd?!

Spotrebitelia preferujú karbónové fólie pred novým prelakovaním auta z viacerých dôvodov. Sú lacnejšie a dajú sa kedykoľvek strhnúť. Aj karbónové fólie však potrebujú svoj čas – ideálne tak 24 hodín po nalepení a celkovom uschnutí. Jedinečný atraktívny vzhľad nie je jedinou výhodou karbónových fólií na auto. Ochraňujú auto pred vyblednutím a poškrabaním. Vytvárajú výbornú tepelnú izoláciu. Mnohí ich používajú na prekrytie hrdze, malých škrabancov alebo na zjednotenie farby po nehode či inom mechanickom opotrebovaní. Karbónové fólie sú zárukou krajšieho automobilu bez väčších investícií a odbornej spolupráce pri ich nanášaní na auto. Všetko zvládnete sami vo vlastnej garáži či na parkovisku.

Milos

Pridaj komentár