Kvalitný kožený opasok je dôležitý v pánskej aj dámskej móde

Keď si pri rannom obliekaní zapínate kožený opasok, zrejme tomuto úkonu už nevenujete takmer žiadnu pozornosť a zapínanie opasku beriete skôr len ako bežnú každodennú rutinu, rovnako ako keď si ráno pred odchodom do práce obúvate obuv a siahnete po najobľúbenejších topánkach. Niektoré veci už jednoducho vykonávame akosi automaticky, napríklad keď pohľadom pravidelne zablúdime na displej mobilného telefónu alebo neustále kontrolujeme či máme mobilný telefón, peňaženku a kľúče pri sebe, prípadne či sme nezabudli na letenky pred cestovaním na dovolenku. Aj taká obyčajná vec ako je dámsky alebo pánsky opasok však môže byť aj niečím viac ako len bežnou rutinou či praktickou pomôckou na udržanie nohavíc a sukní v správnej pozícii. Správne zvolený, napr. kvalitný kožený opasok, dokáže byť pre váš celkový outfit nielen praktickým doplnkom, ale aj poslednou pomyselnou bodkou, aby ste skutočne vyzerali tip top a v prípade dám sa s opaskom môžete naozaj dokonale vyhrať a kreovať.

kožený opasok

Pánsky kožený opasok

Pánsky kožený opasok – alfa a omega dokonale elegantného muža

Kvalitný pánsky kožený opasok by mal byť neodmysliteľnou súčasťou outfitu každého štýlového a elegantného muža, rovnako ako kvalitná kožená obuv. Správny kožený opasok nesmie pánom nikdy chýbať k elegantnému či formálnemu biznis pánskemu obleku, ale ani k ležérnejšej džínsovej móde. V tom prvom prípade by si mal muž k obleku vyberať vždy len kožené opasky primeranej šírky s plnou elegantnou prackou, kým ležérnejší outfit, napr. v podobe obľúbených džínsov otvára pestrejšie možnosti výberu.

kožený opasok

Dámsky opasok z kože – dokonalý doplnok

Dámsky kožený opasok – ponúka možnosť rôznych zaujímavých a kreatívnych outfitov

Dámsky kožený opasok ponúka však asi najviac možností a variácií ako práve pomocou opaska dosiahnuť rôzne zaujímavé a kreatívne outfity a to nielen voľbou jeho farby, šírky či celkového dizajnu, ale aj samotným umiestnením na odeve, napr. v oblasti drieku, bokov, prípadne tesne pod poprsím v tzv. empírovom štýle. Zaujímavým detailom môže byť napr. aj tenký a nenápadný kožený opasok, ktorý si na šaty umiestnime v troch kusoch a v rôznych farebných prevedeniach vedľa seba.

Karin

Pridaj komentár