O kvalite vášho cestovania dnes rozhodujú aj led svetlá do auta

Cestujete autom každý deň na rôzne dlhých trasách? Odporúčame vám zvážiť aj vzhľadom na stúpajúce ceny elektriny a pohonných látok kúpu úsporných svietidiel a ďalšieho výhodného príslušenstva. Na základe odborných recenzií práve led svetlá do auta vykazujú výbornú efektivitu pri premene elektrickej energie na svetlo. To znamená, že sú šetrnejšie než klasické žiarovky, pričom pri vyžarovaní svetla sa nezahrievajú a predstavujú minimálnu záťaž na životné prostredie. Led svetlá do auta ponúkajú viacero výhod aj pre menej zručných montérov. Sú nenáročné na údržbu a ďalšou nespornou výhodou je ich dlhá životnosť. Práve led svetlá do auta vydržia minimálne 30 000 až 100 000 hodín! Led-ky vyžarujú svetlo rovnomerne, zachovávajú si rovnakú farbu svetla. Nie je pre ne typický nepríjemný stroboskopický efekt a autu dodávajú priam luxusný dizajn.

led svetlá do auta

LED svetlá do auta vylepšujú aj dizajn auta.

Príjemné a kvalitné osvetlenie na cestách

Led svetlá do auta sa najčastejšie používajú na osvetlenie ŠPZ, ako denné svietenie, alebo na vylepšenie interiéru vozidla. Aj odborníci sú opatrní v názoroch na použitie lediek pre stretávacie či diaľkové svetlá. V tomto prípade sa prikláňajú na stranu a k výhodám klasických žiaroviek. Pred kúpou led svetiel do auta sa zorientujte aj v prehľade o päticiach, konektoroch, ktoré majú rozdielne použitie pri osvetlení.

led svetlá do auta

LED svetlá do auta skvalitňujú cestovanie.

Pri kúpe led svetiel do auta myslite aj na tieto detaily!

Najviac diskusií je zacielených na led svetlá do auta pre denné svietenie. Na slovenských a európskych cestách sú povolené s homologizačným znakom RL. Svetlá musia byť certifikované a dôležité je aj relé pre automatické zap/vyp. Pred kúpou si overte správnosť, respektíve vhodnosť danej kabeláže a o montáži konzultujte s odborníkmi. Môže sa vám stať, že vaše dodatočne domontované denné led svetlá do auta nebudú efektívne pracovať. Veľmi často sa spotrebitelia stretávajú s chybnými hláseniami o tom, že žiarovka je vypálená. Led-ky sú vybavené inovatívnou technológiou canbus, vďaka ktorej sú podobné chybné upozornenia minimalizované.

Milos

Pridaj komentár