Oscarové slnečné okuliare Michael Kors!

Je len málo značiek okuliarov, ktoré sa môžu pýšiť tým, že sú navrhované pre hollywoodske herečky či svetoznáme filmy. Dokonca ste ich neraz mohli zazrieť aj na odovzdávaní filmových Oscarov. Patria medzi ne slnečné okuliare Michael Kors. Sú totiž hviezdne z každého pohľadu. Ukážeme vám, čo je na nich také výnimočné. 

 

Okrem toho, že neuveriteľne šikovne kombinujú moderné prvky s eleganciou sú slnečné okuliare Michael Kors známe aj inými vecami. Najčastejšie uvidíte, že americký návrhár používa pri jednotlivých modelov kov, alebo plast. Preferuje tenšie modely s jemnou konštrukciou a skrytými detailami.  Tie musíte na nich hľadať a objavovať. Nie sú prvoplánovo vidieť. Súčasne kladie dôraz na užitočnosť, pevnosť a pohodlie pri nosení.

slnečné okuliare Michael Kors

Michael Kors je uznávaný snáď každou hviezdou

 

Slnečné okuliare Michael Kors pre každú hviezdu!

Cítiť sa ako skutočná hviezda nie je len tak. „Obyčajné“ okuliare vám tento príjemný pocit nevedia zaručiť. My však poznáme na to riešenie. Slnečné okuliare Michael Kors, ktoré s obľubou nosí Heidi Klum, Catherine Zeta – Jones, alebo aj bývalá prvá dáma USA Michelle Obama.  Ak vás ani tieto mená nepresvedčia, že tieto okuliare sú pre vás tie pravé, možno pomôže aj fakt, že čerpajú z minulosti to najlepšie. V spojení s modernými prvkami zvýrazňujú neopakovateľný prístup k súčasnej móde. Aj z vás tak urobia skutočnú hviezdu!

slnečné okuliare Michael Kors

Taylor Hill je skvelou tvárou značky

 

Láska, sebavedomie a okuliare

Jednotlivé kolekcie okuliarov Michael Kors nie sú tak veľké ako pri iných značkách. Americký návrhár sa totiž sústreďuje kvalitu na úkor kvantity. Každý jeden model musí byť totiž naozaj dokonalý. Okuliare sú určené pre sebavedomé moderné ženy so spoločenským statusom. Sú vhodné na spoločenské ako aj menej formálne príležitosti. Využijete ich tak do mesta, na prechádzku, alebo na nákupy. Sú ľahko kombinovateľné s vašim outfitom, vieme vám tak garantovať, že slnečné okuliare Michael Kors nebudú len na jednu sezónu, ale stanú sa dlhodobou istotou, ktorú si zamilujete. Dobré okuliare k dokonalému štýlu dnes jednoducho patria. Slnečné okuliare Michael Kors vám tak nemôžu chýbať.

 

Karin

Pridaj komentár