Perfektne to znie, keď vám niekto pochváli nové autorádio

Vybrať si nové autorádio už dnes nemusí byť vôbec náročné! Je to skôr výzva pre nové zážitky, kvalitnú komunikáciu a nekonečný príjem aktualít. Medzi hlavnými funkciami nechýba absolútne nič, bez čoho by ste nevyšli ani na ulicu. Názory na šoférovanie u mnohých zmenili práve kvality nových autorádií – jazda sa stáva bezpečnejšou, prehľadnejšou a zábavnejšou. Pomocou autorádia podporíme v aute akúkoľvek atmosféru. Chcete sa cítiť výnimočne? Prečítajte si nasledujúce kritériá, funkcie nových autorádií a máte to mať!

autorádio
So správnym výberom autorádia si cestu vašim autom užijú všetci členovia posádky.

Ako na svoje rozmary? Naozaj to dokáže vyriešiť „rozmernejšie“ autorádio?  

Týmto kritériom je zvlášť dôležité začať. Nové autorádio si na základe rozmerov nevyberáme ľubovoľne, ale podľa toho, či veľkostne vyhovuje modelu a roku výroby vášho automobilu. Zovšeobecnilo sa, že práve 2din autorádiá sú tie modernejšie, s lepšou výbavou a prídavnými funkciami. Po pravde, nijako v týchto kvalitách nezaostávajú ani 1din autorádiá.

car radio
Pri výbere dbajte najmä na model vozidla, do ktorého rádio hľadáte.

Ako sa nestratiť vo výbere pri toľkých nových funkciách?  

Boli časy, keď sa pri novom autorádiu prihliadalo len na jeho výkon a základné možnosti prehrávania. Vyhovuje vám to tak aj naďalej? Záleží od toho, či vám má auto poslúžiť len na bežné premiestňovanie, alebo slúži ako dočasná kancelária, „zábavné centrum“ pre deti, pričom musíte byť stále na telefóne, mať prístup k správam a mailom.

Aj vy ste priam na roztrhanie? Dobrou správou pre vás je, že aj novšie autorádiá bez ťažkostí prehrávajú MP3 a CD, bez obáv ich dokážete prepojiť so smartfónom, tabletom či iným kompatibilným zariadením.

Aj vy na šoférovaní zbožňujete ten pocit, keď sa autom rozlieha úžasný zvuk? Takáto perfektná hudobná kulisa nie je dnes náročná ani na prípravu, na doplnenie o externé zdroje, ani na prípadnú demontáž a zmeny. Hlavne, že sa už netrápite s tuctom káblov a „ladičiek“, ktoré si vyžadujú väčšiu pozornosť než zlá situácia pred vami na ceste.

Skoncujte s takýmito problémami čím skôr a okrem autorádií s USB a AUX vstupom si všímajte dostupnú bluetooth technológiu, mimoriadne tak obľúbenú a komfortnú. Synchronizácia s mobilom a inými modernými zariadeniami trvá len pár sekúnd, nepotrebujete žiadne „prípojky“ ani ďalšie špecifické príslušenstvo. Dokonca viete používať autorádio na príjem a vytáčanie hovorov, slúži ako navigácia, „herná konzola“, pričom ruky sú stále na volante. Je to možné?!  

admin

Pridaj komentár