Nové 2din autorádio dokáže znásobiť pôžitok z hudby aj vo vašom automobile 

Kamarát má vo svojom aute nové 2din autorádio. Tak ho chcete aj vy! Bez toho, aby ste si zistili všetky výhody, ale aj skryté nedostatky, bezhlavo sa opäť púšťate do ďalšieho nákupu. 2din autorádio už nie je žiadnou novinkou medzi produktmi hudobnej techniky. Stále však nie sú spotrebiteľom jasné ich najlepšie úžitkové vlastnosti. Poďme si tieto modely bližšie predstaviť! Viacerí predajcovia opisujú 2din ako jeden z najmodernejších typov, ktoré poskytuje omnoho viac funkcií než klasické 1din-ové autorádio. Je to naozaj tak? Áno! Získajú si vás dostatočne veľkým dotykovým LED displejom s podsvietením. Ľahko sa ovládajú a za volantom vám tak ušetria dosť času. Červené, zelené alebo jemné modré podsvietenie je nielen pôsobivé, ale aj praktické pri používaní autorádia počas jazdy. Jednoduché a intuitívne ovládanie na volante je ďalšou výhodou, ktorá 2din dostala medzi prvotriedne modely.

2din autorádio

2din autorádio zlepší kvalitu zvuku v aute.

To však stále nie je všetko, a preto o 2din autorádiu počúvate čoraz viac!

2din autorádio sa vyznačuje FM a AM tunerom s RDS. Túto výbavu dopĺňa aj modul bluetooth a mikrofón. Poslúži vám ako originálna hands-free sada. Najnovšie 2din autorádio v sebe ukrýva dvojjadrový procesor a rozhodne vám neunikne ani vnútorná kapacita s hodnotou aspoň 8 GB.

Máte teraz pocit, že hovoríme o vašom tablete alebo notebooku? Nie, stále je to 2din autorádio v plnej svojej modernej výbave!

Najčastejšie sú 2din autorádiá vybavené operačným systémom android a ich kvality ďalej rozširuje wi-fi modul. Áno, aj na cestách môžete byť stále online! Neunikne vám teda žiadna aktuálna informácia, vypočujete si svoju obľúbenú hudbu alebo si budete prezerať videá či fotografie. Nové autorádio sa stane “zrkadlom“ vášho smartphónu. To umožňuje funkcia mirror-link.

2din autorádio

2din autorádio vám spríjemní počúvanie hudby.

Vďaka nej všetko to, čo sa zobrazí na vašom mobile, budete mať aj na displeji autorádia. 2din autorádio môžete odteraz využívať aj ako GPS navigáciu. Má mnoho portov na prehrávanie tých najmodernejších multimédií. Niektoré sú vybavené aj AV výstupom na zosilňovač či subwoofer. Vďaka novým 2din autorádiám si budete môcť nastavovať klimatizáciu alebo ich prepojiť s parkovacím systémom. Toľko ovládacích prvkov v jednom autorádiu… To nie je zázrak, to je inovatívne 2din autorádio!

Milos

Pridaj komentár