Airsoft preverí Vaše taktické zručnosti

Nemusíte byť nadšenec do zbraní, akčných filmov a akčných hier. Airsoft je z časti adrenalínová hra, pri ktorej nielenže preveríte Vaše taktické zručnosti, ale zaručene sa aj dostatočne zabavíte. Ide o hru veľmi podobnú paintbalu. Zatiaľ, čo pri paintbale používate muníciu v podobe guličiek, ktoré v prípade zásahu zanechávajú farebný fľak, pri airsofte sa používajú malé plastové guličky, ktoré však farbou naplnené nie sú.

airsoft

Airsoft je vhodný aj pre firemné teambuildingy.

Airsoft aj ako zábavný teambuilding

Hľadáte vhodnú teambuildingovú aktivitu pre svojich zamestnancov alebo kolegov? Zatiaľ čo väčšina firiem volí večierky, bowling alebo motokáry, Vy dajte prednosť airsoftu. Aj keď ide o hru, pri ktorej základ tvoria zbrane, ide o hru, ktorú si užije takmer každý. Nezáleží na tom či ste muž, žena, alebo či máte vzťah k podobným aktivitám alebo nie. Airsoft jednoducho predstavuje adrenalínovú aktivitu, pri ktorej naozaj stratíte pojem o čase a po skončení budete chcieť prísť znovu. Táto hra nie je totižto o bezhlavom strieľaní, ale o taktike a tímovej práci, vďaka ktorej si vo Vašom pracovnom kolektíve nielen upevníte vzťahy, ale vytvoríte si aj spoločné zážitky plné zábavy. Potrebné je si však uvedomiť, že tak ako všetky hry, aj airsoft má svoje pravidlá, ktoré treba dodržiavať. Avšak s týmito pravidlami Vás určite oboznámi obsluhujúci personál konkrétneho ihriska.

airsoft

Airsoft je zábava, ktorá sa nekončí.

Typy zbraní

Zbrane na airsoft sa vyznačujú najmä tým, že ide o presné repliky reálnych zbraní. Nielenže vyzerajú rovnako, ale disponujú aj rovnakou hmotnosťou. Takáto forma prevedenia zbraní zabezpečuje vysokú úroveň autentickosti. Zbraň Vám samozrejme zapožičajú, avšak pre väčší entuziastov sú aj obchody, ktoré sa špecializujú na ich predaj. Výber je naozaj široký. Môžete si vybrať klasickú pištoľ, rôzne typy samopalov, ale aj dlhšie typy zbraní, ako napríklad sniperky. Airsoftové zbrane sa zväčša rozdeľujú na manuálne, plynové a elektrické. Tieto typy sa samozrejme rozlišujú na základe vlastností, ktoré užívateľovi poskytujú, ale aj na základe ceny a dostupnosti. Manuálne sú tie najdostupnejšie a najlacnejšie, avšak s plynovými alebo elektrickými si airsoft užijete ešte autentickejšie.

Milos

Pridaj komentár