Špionážne kamery, vďaka ktorým budete mať všetko na dohľad!

Majte pod kontrolou, čo sa deje vo vašej domácnosti, kancelárii alebo v aute počas vašej neprítomnosti. Na tieto účely slúžia špičkové špionážne kamery. Sú to sledovacie zariadenia, ktoré vám ľahko určia polohu osôb alebo rôznych vozidiel. Novinkou na trhu sú špionážne kamery s aktívnym GPS lokátorom na vzdialené sledovanie. Svoj účel plnia aj pasívne GPS loggery s možnosťou zaznamenávania histórie pohybu. Nielen tajní agenti, ale aj bežní užívatelia si potrpia na tom, aby ich špionážne kamery disponovali špeciálnym sledovacím programom určeným aj na bicykle, do detských hodiniek alebo búdok pre domáce zvieratá. Len tak si budete stopercentne istí, že sa u vás doma nič podozrivé nedeje!

špionážne kamery

Špionážne kamery sú prepojené na smartphony.

Bezpečnosť svojich najbližších nenechávajte na náhodu – Vyberte si špionážne kamery s pohodlným ovládaním cez smartphone!

Treba si uvedomiť, že život je nevyspytateľný. Pod vplyvom strachu o bezpečie svojich najbližších môžeme hľadať oporu u kvalitných produktov najmodernejšej špionážnej techniky. Neviete sa však zorientovať v takej bohatej ponuke? Ak sú vašou záujmovou skupinou napríklad deti alebo seniori, rozhodnite sa pre špionážne kamery s GPS trackerom v hodinkách. Takéto moderné lokátory majú aj SOS tlačidlo. Ak ho dieťa alebo seniori správne použijú, lokátor odošle správu s aktuálnou pozíciou na vybrané telefónne číslo. Vo viacerých prípadoch dokážu špionážne kamery zabrániť zločinu, alebo tak pomôžete svojim najbližším v ohrození. Dieťa ani starší ľudia nedokážu okamžite porozumieť náročnej technike a jej ovládaniu. V takomto prípade ich “ochráni“ malý vreckový GPS lokátor s možnosťou určenia aktuálnej polohy a histórie pohybu. Neviete, kde sa nachádza vaše školopovinné dieťa, pričom mu už vyučovanie dávno skončilo?

špionážne kamery

Špionážne kamery sa vyrábajú aj takto malé.

Neobhrýzajte si doma nechty, ale spoznajte najnovšie špionážne kamery a výhody ich používania

Tieto zariadenia automaticky odosielajú zistené súradnice do mobilnej aplikácie vo vašom smartphone. Do lokátora stačí umiestniť micro SIM kartu s aktivovaným dátovým tarifom. Cez mobilnú aplikáciu si vytvoríte účet a podobné špionážne kamery môžete naplno ovládať! Niektoré z nich disponujú aj možnosťou odposluchu. Veľmi slušné hodnoty prinášajú tieto špionážne kamery, aj čo sa týka spotreby v stand – yb režime. Na jedno nabitie dosahujú výdrž až 72 hodín. Lokalizácia sa určuje s presnosťou na 10 m. Tie najmenšie špionážne kamery s GPS lokátorom nepresahujú rozmery 48 x 32 x 13 mm. Úžasný výkon tak malej špionážnej techniky!

Milos

Pridaj komentár