Aký monitor do auta uprednostníte? Stropný, v čelnom skle alebo v hlavových opierkach?

Letné obdobie je časom prázdnin a rodinných výletov. Čím dlhšiu cestu autom budete musieť absolvovať, tým dôslednejšie si treba vyberať vhodné doplnkové príslušenstvo. Jedným z nich je aj monitor do auta. Pre bežné komunikačné a zábavné aktivity v aute vám výborne poslúži LCD monitor do auta s jednoduchým dotykovým ovládaním a montážou na palubnú dosku. Sú to bežne dostupné modely so zobrazením 16:9 a kvalitným FM modulátorom. Prehrávajú moderné audio a video súbory, umožňujú taktiež rýchle načítanie fotografií. LCD monitor do auta na palubnú dosku je vybavený vstavanými reproduktormi a tou najlepšou modernou konektivitou. Užívateľom sa tak ponúkajú možnosti pre USB vstup, SD karty či aktivovaný vodič cúvacej kamery. Aby sa nezabudlo ani na dizajnové riešenie, pre viaceré modely je umožnená výmena krytu. Veď ani monitor do auta nemusí byť len vo fádnej čiernej farbe.

monitor do auta

Monitor do auta je ideálny na dlhé cesty.

Tie najlepšie modely si zaslúžite aj vo svojom vozidle 

Výborným doplnkovým príslušenstvom je aj monitor do auta na čelné sklo vhodný na okamžité prepojenie s parkovacou kamerou, DVD alebo navigáciou. Nastavenie monitora nemusí byť pritom vôbec náročné. Stačí si vybrať z modelov s protislnečnou clonou a pohyblivým kĺbom na otočenie do vhodného uhla. Tieto monitory sa dajú prilepiť aj na palubnú dosku pri zachovaní všetkých multimediálnych možností. Bežným modelom sú už aj stropné monitory. Užívateľov dnes už viac zaujímajú výhody monitorov v spätnom zrkadle. Najnovšie z nich majú zabudované dva reproduktory a môžete si k nim pripojiť cúvaciu kameru a ďalší zdroj video signálu. Nový monitor do auta v spätnom zrkadle má aj funkciu bluetooth, vďaka čomu ho spárujete so svojím smartfónom.

monitor do auta

Stropný monitor do auta je populárny.

Poskytnite absolútnu zábavu aj cestujúcim na zadných sedadlách 

Na to sú určené monitory v hlavových opierkach. Získajú si pozornosť aj tých najmenších, preto by im nemala chýbať ani kvalitná DVD mechanika. Pozrú si obľúbené rozprávky, zabavia sa pri hre alebo príjemnej hudbe. To im umožnia vstavané reproduktory či štýlové slúchadlá. Zvuk je možné prenášať aj bezdrôtovo, a to cez vstavaný FM transmitter. To všetko pre maximálne pohodlie a spokojnosť na cestách!

Milos

Pridaj komentár