Balerínky sú ešte stále v móde

Určite budete so mnou súhlasiť, keď poviem, že balerínky patria k najpohodlnejším druhom obuvi aké môže žena vo svojom šatníku mať. Pri nosení ani neviete, že niečo na nohách máte. To vďaka tomu, že sú ľahučké, komfortné a dokonale sa prispôsobia vášmu chodidlu. Sú IN už veľmi dlhý čas a nezdá sa, že by sa to malo v najbližšej dobe zmeniť. Ich výhodou je aj to, že ich môžete skombinovať doslova s hocičím a to od elegantného, voľnočasového ba dokonca aj slávnostného outfitu. Navyše ponuka obchodov je natoľko bohatá, že v nich nájdete topánky akéhokoľvek druhu, farby, dizajnu a materiálu, takže zladiť si outfit s topánkami bude pre vás hračka.

balerínky

Trendy a eleganté balerínky

Ladím, ladíš, ladíme

Balerínky vedia ozvláštniť a skrášliť akýkoľvek outfit, stačí iba vedieť, aký štýl tejto nadčasovej obuvi treba zvoliť. Ak sa bojíte experimentovať, ostaňte radšej pri klasike v podobe jednofarebných balerínok. Vyberajte neutrálne odtiene ako napríklad sivá, béžová, púdrovo ružová či čierna klasika. Pre odvážnejšie dámy sú tu kúsky v červenej alebo inej výraznej farbe. Taktiež vybíjané, s mašľou či retiazkami, s čipkou aj strapcami, pásikavé, bodkované alebo aj také, ktoré imitujú hadiu kožu. Vyberať je z čoho, no nezabúdajte na dôležité pravidlo – nikdy nepoužívajte kombináciu výrazný outfit/výrazné balerínky a naopak. Voľte buď jemné balerínky k výraznému oblečeniu alebo jednoduchý outfit ozvláštnite balerínkami, ktoré nikto neprehliadne. Potom z vás bude pravá módna ikona.

balerínky

Tento rok sú v móde balerínky aj metalické farby

Balerínky – aký materiál je naj?

Ako pri všetkých druhoch obuvi, najlepšou voľbou materiálu je pravá koža. Koža je vzdušná, odolná a dokonale sa prispôsobí vášmu chodidlu, vďaka čomu budete mať pocit, že na nohách nič nemáte. Nemusíte si však kupovať iba kožené balerinky, ak sa vám páčia nejaké iné, kľudne si ich kúpte. Koniec koncov aj tak vo svojom šatníku nebudete mať len jedny, ani dve, ale hneď niekoľko, tak nech je každá v inom štýle, farbe aj materiáli. Zadovážte si aspoň jedny kvalitné kožené. Napríklad v lete oceníte túto trendy obuv aj z hrubej čipky, pekne ukáže aj semiš a nemusíte sa strániť ani imitácií kože. Hlavne nech sú niečím zaujímavé a hodia sa k vášmu šatníku.

balerínky

Vyberať je skutočne z čoho!

Lenka

Pridaj komentár