Clip in vlasy – každý deň môžete byť iná…

clip in vlasy

Clip in vlasy sú skvelou možnosťou, ako si dopriať zmenu imidžu

Na zmenu nie je nikdy neskoro a to sa týka aj zmeny vizáže, farby, dĺžky či strihu vlasov. Práve zmena farby alebo nový strih vlasov dokážu hotové zázraky a takmer každá žena raz za čas takúto zmenu (niekedy aj radikálnu) veľmi rada podstúpi. Je však potrebné takúto zmenu dobre zvážiť a premyslieť si, pre aký typ účesu sa rozhodneme, pretože z dlhých vlasov dokážeme spraviť krátke behom pár minút, ale potrvá aj niekoľko mesiacov, kým vlasy opäť dorastú. Riešením, ako dosiahnuť zmenu pri kratších  vlasoch, môže byť napr. použitie príčeskov, prípadne tzv. clip in vlasov. Clip in vlasy dokážu veľmi rýchlo zmeniť aj kratší  športový účes na elegantné dlhé a husté vlasy, ktoré si môžete ľubovoľne upraviť.

Zmena pre každý typ…

Každému typu tváre či pokožky však pristane niečo celkom iné, preto je najdôležitejšie vybrať si to ideálne riešenie presne pre vás. Ideálny účes by mal ženu rozžiariť, omladiť, dať jej šmrnc a iskru. Dôležitou súčasťou účesu je nielen strih, ale aj správne zvolený odtieň farby vlasov. Tu je potrebné prihliadať aj na farbu pleti, pretože odtiene, ktoré pristanú k tmavšej pleti, môžu byť pre bledšiu pleť hotovou pohromou a naopak. Ak si chcete dopriať len krátkodobú a nie trvalú zmenu, vyberte si príčesky či clip in vlasy, ktoré môžete jednoducho zladiť s farbou vašich vlasov. Ak sa však nebojíte experimentovať, môžete clip in vlasy použiť aj ako melír (napr. vo výraznejší farebnejších tónoch alebo v extravagantnej – fialovej, ružovej, modrej či tyrkysovej farbe).

clip in vlasy

Clip in vlasy sú vhodné aj pre tie ženy, ktoré si chcú dopriať trocha extravagancie, napr. v takejto podobe

Clip in vlasy majú množstvo variant…

Clip in vlasy sú dostupné vo veľkom množstve jednofarebných prevedení od blond či červených odtieňov až po čierne. Clip in vlasy si môžete vybrať aj priamo melírované či dokonca v ombré prevedení (v rôznych farebných kombináciách). V ponuke nájdete clip in vlasy rovné, vlnité, v štandardnej hustote aj extra husté.

Karin

Pridaj komentár