Dámske kožené opasky sú nevyhnutným módnym doplnkom

Prehliadkové móla minulý rok ovládli korzety, ktoré túto sezónu nekompromisne vytláčajú dámske kožené opasky. Hrubé, tenké, krátke, ale aj dlhé – na tom nezáleží. Dôležité je, aby dámsky opasok na seba pútal pozornosť, zvýraznil ženské krivky a nezameniteľným spôsobom dopĺňal outfit. Ak máte cit pre módu aj vy, kožený opasok by vám v šatníku rozhodne nemal chýbať. Naučíme vás, ako sa kožený opasok môže stať dobrým pomocníkom a dodať vášmu outfitu pomyselnú čerešničku na torte.

dámske kožené opasky

Dámske kožené opasky vedia upriamiť pozornosť na vaše krivky.

Dámske kožené opasky – s opaskom k vyformovanej postave

Dámske kožené opasky majú tú výhodu, že ich nemusíte nosiť len za pútkami nohavíc. Spôsob ich nosenia je skutočne benevolentný. Mnohé ženy si obľúbili nosiť kožené opasky priamo v páse. Pre tento štýl sa hodia opulentné a hrubšie opasky so šírkou 5 cm a viac, ktorými pokojne môžete prepásať svetre, kardigany, šaty, kabáty, overaly a topy. Odmenou pre vás bude krásne vytvarovaný subtílny driek aj v prípade, že máte vyslovene chlapčenský typ postavy. O niečo zaujímavejší spôsob, ako nosiť opasok, je posunúť ho vyššie, takmer pod prsia. Tento štýl sa však hodí len ženám, ktoré sú vysoké a štíhle a môžu si tak dovoliť široké kožené opasky, vďaka ktorým upriamia pozornosť na partie, ktoré dostali do vienka.

Tenký minimalizmus

Efekt „predelenej“ postavy a zvýrazneného pásu dosiahnete aj pomocou tenkých tzv. šnúrkových kožených opaskov. Výhodou takýchto opaskov je, že sú dostatočne dlhé na to, aby ste si ich mohli obkrútiť okolo pása aj niekoľkokrát, prípadne z nich na boku uviazať trendy uzol. Veľmi štýlovo ukážu najmä na jednoduchých šatách, ktoré pekne doplnia a oživia.

dámske kožené opasky

Dámske kožené opasky skvele dopĺňajú outfity.

Kožený opasok ako nesmrteľná klasika

S opaskom na bokoch nemôžete nič pokaziť. Je to klasika, ktorá vám sadne bez ohľadu na to, aký máte typ postavy. Dámske opasky sú v súčasnosti považované najmä za doplnky, preto sa nebojte aj trochu zaexperimentovať a vybrať si kožený opasok napríklad s výraznou prackou, ktorá bude pôsobiť ako šperk. Upustiť môžete aj od klasického čierneho alebo hnedého prevedenia kožených opaskov a vrhnúť sa na trendy oranžové, fuksiové či levanduľové odtiene.

Milos

Pridaj komentár