Kotníkové čižmy – leto končí, prezúvame sa!

Jeseň prináša na trh stále toľko nových typov topánok, že niekedy je celkom zložité všetko to sledovať. Každoročne sa však stretávame s kotníkovými čižmami, ktoré sa každú jeseň dostávajú na móla najznámejších módnych návrhárov. So zmenami vo farbe, výške alebo hrúbke podpätku, materiáli či strihu a detailoch, sú to stále kotníkové čižmy, ktoré sú každoročne obľúbené u mnohých žien po celom svete.

Kotníkové čižmy

Obľúbené a pohodlné.

Čierne kotníkové čižmy

Ak ste aj vy typ, ktorý každý rok udržiava svoj štandard čiernych kotníkových čižiem vedzte, že na trhu je k dispozícii veľa nových a vylepšených týchto pravidelne sa opakujúcich topánok – bohaté textúry, živé farby, geometrické tvary a rôzne siluety, dokážu skvele oživiť každý jednoduchý outfit. Kotníkové čižmy sa považujú za obuv, s ktorou chce jej majiteľka poukazovať na akési svoje vyhlásenie. Pre rok 2017 platí, že čím žiarivejšie, tým lepšie. Mimoriadne moderné sú strieborné kotníkové čižmy, metalické povrchy a kvetinové výšivky. Pre konzervatívnejšie dámy sú v ponuke štýlových topánok čižmy v odtieňoch žltej, horčicovej a v odtieňoch piesku. Nebojte sa však upustiť trochu vašu fantáziu pre trošku vzruchu vo vašom šatníku.

Ak máte pocit, že sa vám k vašej postave členkové čižmy nehodia, potom ste len nenašli zatiaľ správny strih (hlavne to záleží od špičky topánky) a podpätok. Hovorí sa, že členkové čižmy sa hodia každej žene. Samozrejme je tiež veľmi dôležité ako sa skombinujú s oblečením a doplnkami.

Kotníkové čižmy

Dôležité je ich vedieť správne skombinovať.

Leto a festivaly

Kotníkové čižmy sa tiež stali akýmsi symbolom letných festivalov. Nikoho netrápi, že sú určené na chladnejšie počasie, keď TAK skvele vyzerajú s letnými kvetovanými šatami, alebo roztrhanými krátkymi džínsami, bielym tričkom a vestičkou. Väčšinou sú to čižmičky telovej farby s rôznymi strapcami alebo čierne s vybíjancami. Nektoré majú otvorenú špičku a pätu. Za každých okolností je to ale obuv vhodná pre ženy všetkých vekových kategórií, je pohodlná a všestranná, čo ju robí najobľúbenejšou obuvou vôbec snáď už od jej vzniku.

Karin

Pridaj komentár