Mini kabelka by určite mala mať svoje miesto vo vašom šatníku

Je veľkým šťastím, že móda je natoľko pestrá a rozmanitá a dokáže nám ponúknuť toľko rôznych farieb, štýlov, materiálov, tvarov aj rozmerov, že si vždy vieme vybrať opäť niečo nové, krajšie alebo zaujímavejšie, jednoducho niečo iné, neopozerané. Týka sa to nielen oblečenia, obuvi, nábytku či dekorácií, ale aj rôznych módnych doplnkov, ako sú napr. kabelky (napr. pracovná, listová, spoločenská, crossbody či mini kabelka). Sú to práve kabelky, ktoré určite patria k srdcovkám väčšiny dievčat a žien v každom veku, od malých slečien až po dámy v zrelom veku. Je to spôsobené predovšetkým tým, že kabelky sú veľmi praktickým, ale zároveň aj mimoriadne efektným ženským prvkom dámskeho outfitu, ktorý si môžeme kedykoľvek jednoducho kúpiť, prípadne objednať priamo cez internet v tom prevedení, ktoré sa nám páči, bez ohľadu na konfekčnú veľkosť, symetriu či asymetriu postavy.

mini kabelky

Mini kabelky sú niekedy tým najlepším doplnkom k outfitu

Mini kabelka sa vám v zbierke kabeliek určite zíde

Ak počas dňa neustále pri sebe (v ruke či na ramene) nosíte päť kilovú kabelku plnú potrebných vecí do školy alebo do práce, je to poriadna záťaž a preto by ste aspoň vo voľnom čase využiť benefity, ktoré vám ponúka mini kabelka. Mini kabelka síce môže na prvý pohľad pôsobiť ako nepostačujúca, ale v skutočnosti do nej vojde viac vecí, ako ste dúfali. Stačí, ak si vyberiete správny tvar a na to najnutnejšie, napr. na mobil, kreditku, doklady a kľúče, prípadne rúž či riasenku, bude priam ideálna a navyše vám takáto mini kabelka nebude nikdy príťažou.

mini kabelka

Mini kabelka crossbody je mimoriadne praktická

Do ruky aj crossbody…

Roztomilá a pritom taká praktická – mini kabelka na všetky drobnosti je naozaj trendy a oceníte ju nielen keď sa vyberiete do kina, na diskotéku či na párty, ale aj keď potrebujete len na rýchlo niekde vybehnúť z domu alebo si niekam odskočiť s autom (možno len natankovať alebo na kávu s priateľkou). Mini kabelku si môžete vybrať v prevedení do ruky alebo v štýle crossbody cez rameno, napr. na koženom alebo retiazkovom remienku. Tak ak ju ešte nemáte, bežte si ju hneď zaobstarať, aby vám nechýbala vo vašom šatníku.

Dada

Pridaj komentár