Náušnice – nezabúdajte na doplnky!

Nielen oblečenie, ale aj módne doplnky hrajú pri tvorení outfitov obrovskú úlohu. Kabelky, šále, hodinky, slnečné okuliare, klobúk, opasok a v neposlednom rade šperky. Ide síce o maličkosti, no práve tieto drobnosti dokážu premeniť aj ten najnudnejší outfit na niečo krásne a štýlové, preto by doplnky nemali chýbať v šatníku žiadnej nákupnej maniačky. Napríklad také náušnice. Možno tomu neuveríte, ale náušnice patria madzi najvýznamnejšie doplnky. Ako je to možné? Jednoducho, veď vaša tvár je to, čo si na vás každý všimne ako prvé a preto sú ozdoby v ušiach naozaj dôležitým šperkom. Na výber máte nekonečne veľa prevedení, takže si určite vyberiete tie svoje!

Náušnice

Tieto krásne doplnky vám dodajú iskru.

Aké náušnice sa vám hodia?

Určite sa vám už niekedy stala podobná situácia, kedy ste sa v obchode zahľadeli do pekných náušníc. Ale v momente kedy ste si ich vyskúšali, ste zrazu prišli na to, že sa vám vôbec nehodia. Ide o to, že ku každej tvári sa hodí iný typ a podľa toho by ste si ich mali aj vyberať. Okrúhla tvár pekne ukáže s visiacimi náušnicami nepravidelných tvarov, čím ju opticky predĺžia, zatiaľ čo oválnej tvári sa hodí akýkoľvek typ a to bez obmedzení. Hranaté črty tváre zase trochu zjemnia okrúhle náušnice alebo také, ktoré sa smerom nadol rozširujú. A ak má vaša tvár srdcový tvar, náušnice by nemali presahovať dĺžku vašej tváre. Ideálne sú zdobené náušnice alebo v tvare slzy.

Náušnice

Nemali by chýbať v šatníku žiadnej dámy.

Náušnice vám dodajú potrebnú iskru!

Keď kupujete nové náušnice, nemusíte za ne minúť hneď váš mesačný plat. Dnes už totiž dostanete kúpiť pekné aj za pár eur, vďaka čomu bude vaša šperkovnica omnoho pestrejšia. Pri ich kúpe sa zamerajte nielen na ich tvar a veľkosť, ale aj na farbu a materiál z ktorého sú vyrobené.Tie správne by mali vašim očiam dodať potrebnú iskru, ale aj rozžiariť tón vašej pleti či dokonca ubrať na veku. Ďalšou dôležitou úlohou náušníc je aj zvýrazniť prednosti vašej tváre a zároveň zjemniť jej nedostatky, preto ich kúpe venujte dostatočnú pozornosť. Odmenou vám bude šperk, ktorý zdôrazní vašu výnimočnú ženskosť a polichotí kontúram vašej tváre.

Petra

Pridaj komentár