Nezabudnuteľná dovolenka Thajsko

Medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie nás Slovákov patrí Bulharsko, Chorvátsko či Egypt. Ak vás už nebaví vidieť rok čo rok tú istú krajinu a tie isté miesta, mám pre vás jeden tip. Čo tak namieriť si to tento rok do Thajska – krajiny nevídaných možností? Dovolenka Thajsko bude rozhodne patriť k vašim najobľúbenejším. Táto úchvatná krajina má všetko čo by poriadna dovolenková destinácia mala mať. Panenská príroda, milí ľudia, pamiatky, priezračné more, rozprávkové pláže, čarovné ostrovčeky, chutné jedlo a ešte omnoho viac. Dovolenka Thajsko sa u turistov z roka na rok teší stále väčšej obľube a to aj u tých najnáročnejších cestovateľov. Tak neváhajte a vydajte sa na dovolenku vašich snov!

dovolenka Thajsko

Dovolenka Thajsko ponúka aj malebné ostrovčeky.

Dovolenka Thajsko je lacná!

Thajsko si zamilujete takmer okamžite po príchode. Je živé, farebné, vonia korením a čo oceníte najviac, je aj lacné. Thajsko bolo ešte donedávna považované za exotickú destináciu, ktorú si mohli dovoliť iba ľudia vyššej spoločenskej vrstvy. Dnes už vieme, že to ani zďaleka nie je pravda. Práve naopak! Dovolenka Thajsko patrí k cenovo najdostupnejším dovolenkovým destináciám, kde vás dva týždne oddychu vyjdú dokonca lacnejšie ako keby ste ich strávili u nás na Slovensku. Či už ide o ubytovanie, stravu, suveníry, turistické atrakcie alebo čokoľvek iné, ceny vás jednoducho príjemne prekvapia. Nadšení však budete aj z počasia, keďže teploty vzduchu sa tu počas sezóny pohybujú okolo 36 stupňov a aj more je príjemne teplé, no aby ste sa vyhli letným monzúnom, dovolenku Thajsko si dobre naplánujte.

dovolenka Thajsko

Dovolenka Thajsko – to musíte zažiť!

Dovolenka Thajsko – čo musíte zažiť?

Nato, aby ste mohli Thajsko lepšie spoznať, vám jedna dovolenka bude primálo. Miest, ktoré stoja za vašu pozornosť, je tu jednoducho neskutočne veľa a ako prvé spomeniem neopakovateľné ostrovčeky s rozprávkovými plážami, jemným bielym pieskom a panenskou prírodou, kde sa budete cítiť ako v skutočnom raji na zemi. Vychutnať si môžete aj romantickú plavbu po mori, dobrodružnú výpravu do džungle napríklad na chrbte slona alebo si prezrite čarovný svet pod hladinou priezračného mora s pestrofarebnými koralmi, rybičkami a inými krásami. Milovníci pamiatok si zamilujú unikátne pamiatky Thajského kráľovstva, no kochať sa môžete aj prírodnými parkami alebo si vychutnajte tradičnú thajskú masáž či chutné miestne jedlo. Dovolenka Thajsko si vám proste získa všetkými desiatimi!

Milos

Pridaj komentár