Plavba loďou do Viedne – skvelý výlet pre deti aj dospelých

plavba loďou do viedne

Plavba loďou do Viedne – skvelý tip na romantický aj rodinný výlet

Viedeň – hlavné a najväčšie mesto Rakúska patrí k veľmi atraktívnym európskym metropolám a každoročne ju navštívi veľké množstvo turistov z Európy, ale aj z celého sveta. A aj keď sa do Viedne priamo z Bratislavy dostanete pohodlne autom už za niečo vyše hodiny, prípadne môžete cestovať aj pravidelnými autobusovými  linkami či vlakom, nezabúdajte ani na plavbu loďou, ktorá stále patrí k veľmi atraktívnemu a jedinečnému spôsobu dopravy. Plavba loďou do Viedne má svoje neprekonateľné čaro a aj keď nepatrí k najlacnejším spôsobom prepravy, určite sa oplatí takýto jedinečný výlet loďou do Viedne absolvovať, či už ako romantický výlet vo dvojici alebo môže byť práve Viedeň skvelým typom na rodinný výlet a pre deti bude zároveň takáto výletná plavba príjemným spestrením prázdnin.

Plavba loďou do Viedne ponúka veľa zážitkov aj pre deti

Plavba loďou do Viedne spojená s návštevou mesta Viedeň ponúka veľa zaujímavých možností  a atraktívnych miest aj pre deti. Medzi miesta, ktoré by ste s nimi rozhodne mali navštíviť, patrí Zábavný park Prater s množstvom kolotočov, autodrómom, mini železnicou či strašidelnou dráhou, kde si na svoje prídu určite všetky deti. To, čo deti najviac upúta, sú nielen kolotoče, ale aj zvieratká a práve veľká Viedenská ZOO patrí k tým najlepším v Európe a spolu s deťmi v nej môžete vidieť viac ako 500 druhov rôznych živočíchov. K ďalším úžasným viedenským atrakciám pre deti patrí napr. Detské múzeum ZOOM či OCEANÁRIUM.

plavba loďou do viedne

A pri návšteve Viedne určite nezabudnite ani na šálku dobrej kávy!

Plavba loďou do Viedne nesklame ani tých najnáročnejších

Plavba loďou do Viedne patrí k výletom, ktoré nesklamú ani tých najnáročnejších, pretože príjemná (približne 95 minútová) plavba s krásnym výhľadom a so šálkou voňavej kávy či čaju, ktorú si môžete vychutnať na palube lode, spojená s návštevou historických pamiatok Viedne či skvelým obedom (v podobe tradičného viedenského teľacieho rezňa so zemiakovou kašou), bude určite patriť k nezabudnuteľným zážitkom.

Karin

Pridaj komentár