Ruptela – telematické riešenia na úrovni

Spoločnosť Ruptela UAB, so sídlom v Litovskom Vilniuse, zožala v nedávnom období azda všetky druhy rôznych ocenení. Zaradila sa medzi najsľubnejšie a najrýchlejšie rastúce hi-tech spoločnosti v širšom regióne Pobaltia i strednej Európy. Spoločnosť založil v roku 2007 Andrius Rupšys, zakladateľ, riaditeľ a vlastník spoločnosti. Ruptela je poskytovateľom poskytovateľov. Nepracuje s cieľovými zákazníkmi, namiesto toho licencovaním svojich produktov spolu s aktívnou technickou aj marketingovou podporou pomáha malým stať sa väčšími a preraziť v stále hustejšej a tvrdšej konkurencii vďaka kompletnému balíku pre progres.

ruptela
Moderné produkty Ruptela napomáhajú neustálemu progresu.

Prudký rozvoj

Andrius Rupšys bol v roku 2015 ocenený titulom “Generálny riaditeľ roka” na úrovni Litovskej republiky. V rokoch 2013-2014 patrila Ruptela do prvej desiatky najrýchlejšie rastúcich firiem v strednej Európe. Firma si zakladá na hodnotách kvality (certifikát riadenia kvality ISO 9001:2005), pokroku, a starostlivosti o zákazníkov, ako aj vnútrofiremnej kultúry (mnoho uznaní za obľúbeného zamestnávateľa). Jej hlavným cieľom je poskytovanie progresívnych a komplexných riešení na poli riadenia vozových parkov, znižovania nákladov, manažmentu prevádzkovej efektivity vďaka dôrazu na maximalizmus podrobnosti telematických súborov dát a ich štatistické spracovanie. To síce predstavuje nekonečný boj s výzvou zabezpečiť adekvátne kapacity výpočtovej techniky a zároveň bolesť hláv množstva špičkových softvérových inžinierov pri optimalizovaní zložitých programových algoritmov, ktoré každým dňom znova a znova volajú po riešení nových výziev spôsobených neustále rastúcim počtom obsluhovaných zariadení a užívateľov.

ruptela
Znižujte náklady vďaka moderným technológiám.

Pokračujeme v tradícii Ruptela

My v spoločnosti CSM monitoring s.r.o., jedinom autorizovanom distribútorovi produktov značky Ruptela – Transport Telematics na Slovensku, sme so značkou TrustTrack veľmi rýchlo získali aj skutočnú dôveru (ang. „trust“), a už dva roky po sebe sme získali diplom pre „Dôveryhodnú firmu“. Toto ocenenie udeľuje výročne Centrum Výskumu Názorov Zákazníkov s.r.o. – pobočka celoeurópskej siete výskumných inštitútov trhu – modernými metódami umelej inteligencie. Tá analyzuje postrehy na internete od zákazníkov. Firma toto ocenenie môže získať na základe toho, že prieskum internetových fór a sociálnych sietí heuristickými algoritmami pre rozpoznávanie kľúčových fráz nevráti žiadne negatívne ohlasy od koncových zákazníkov na služby poskytované skúmanou spoločnosťou pôsobiacou vo vybraných oblastiach hi-tech produktov. TrustTrack – sledovanie s dôverou.

Petra

Pridaj komentár