Skrášlite si okná a interiér kvalitnými roletami na mieru

Nenechávajte svoje okná holé a bez života! Skrášlite ich peknou záclonou, závesom alebo šikovnou a vkusnou roletou, vďaka čomu vytvoríte aj praktické tienenie. Rolety na mieru sú pre svoju rozmanitosť materiálov a farieb vhodným tienidlom pre všetky typy obydlia, pričom ich môžete inštalovať na klasické aj strešné okná, lodžie alebo balkóny. Dokonca si môžete určiť transparentnosť (priehľadnosť) rolety a to od priesvitných až po zatemňujúce rolety cez ktoré nie je nič vidieť. Rolety na mieru sa za posledné roky stali doslova hitom u interiérových dizajnéroch, ktorí pomocou nich skrášľujú interiéri. Vyberte si aj vy tú svoju!

rolety na mieru

Luxusné rolety na mieru pre komfortný aj pekný domov

Rolety na mieru – pekné aj užitočné

Rolety chránia miestnosť od priameho slnečného žiarenia aj nadmerného tepla a zároveň slúžia ako výrazný dekoratívny prvok v interiéri, pričom zabraňujú aj nepozvaným pohľadom zvonka. Čo ale určite oceníte, je jednoduchá obsluha (väčšinou pomocou guličkovej retiazky) a široká škála farieb, ale aj materiálov. Rolety na mieru sú nápadité, vkusné, elegantné a uspokoja aj ten najnáročnejší vkus zákazníka, pretože sa dokážu prispôsobiť rôznym interiérovým štýlom. Obrovskou výhodou roliet je aj to, že sa vyrábajú z materiálov, ktoré sa dajú bez problémov udržať v čistote (stačí ich pretrieť vlhkou handričkou) a nedrží sa na nich prach.

rolety na mieru

Každá miestnosť môže byť originálna

Vkusné rolety

Na to, aby boli rolety pekným interiérovým doplnkom, potrebujete ich dokonale zladiť nielen s nábytkom a bytovými doplnkami, ale aj s podlahou a farbou stien. Na výber máte rolety v rôznych vzoroch a farbách, no praktickejšie je zvoliť si neutrálne odtiene, ktoré sa dajú ľahko skombinovať s ostatným zariadením a ani časom sa vám pohľad na ne nezunuje. Rolety sa dajú pripevniť pomocou konzoly, kazety a montážneho profilu, pričom ich môžete ovládať buď ručne pomocou retiazky, kľukou, pružinou alebo dokonca elektronicky pomocou diaľkového ovládania.

Sana

Pridaj komentár