Svadobné doplnky – dokonale krásny svadobný závoj

svadobný závoj

Svadobný závoj môe byť dokonalým doplnkom každej nevesty, ak viete ako na to…

Svadobné doplnky tvoria súčasť dokonalého outfitu každej nevesty, môžu byť výrazné a nápadné, ale aj menej nápadné. Medzi svadobné doplnky určené nevestám patria šperky, bižutéria, ozdoby do vlasov, rukavičky, ale aj spodná bielizeň, topánky či kabelka. Jedným z hlavných a veľmi výrazných doplnkov typických pre nevestu je aj svadobný závoj, ktorý ku svadbám jednoducho patrí a púta najväčšiu pozornosť hneď po svadobných šatách. Svadobný závoj dodá neveste šmrnc, vznešenosť a pôsobí priam étericky až tajomne.

Typy svadobných závojov sú rôzne a v súčasnosti je ich ponuka už naozaj veľmi pestrá, preto nemusí byť vždy jednoduché zvoliť ten správny, ktorý sa bude hodiť k svadobným šatám aj k neveste.

Najkrajší svadobný závoj

Pre každú nevestu môže mať najkrajší svadobný závoj inú podobu, pretože rovnako ako svadobné šaty, topánky či ostatné svadobné doplnky, je aj jeho výber vždy otázkou individuálneho vkusu nevesty. Niektorým sa páči dlhý závoj takmer po zem, iná nevesta túži po kratšom závoji cez tvár. Dĺžku, farebný odtieň, materiál aj zdobenie svadobného závoja či počet jeho vrstiev je potrebné voliť s ohľadom na štýl svadobných šiat (napr. romantické, vintage, luxusné, tradičné) a aj typ nevesty. Tak, ako pre ostatné svadobné doplnky, aj tu platí, že čím zdobenejšie a výraznejšie sú svadobné šaty, tým jemnejší musí byť závoj. Pri jednoduchších svadobných šatách môžeme nechať vyniknúť práve závoj a ostatné doplnky. Naozaj krásne bude pôsobiť svadobný závoj zdobený bohatou čipkou po jeho okrajoch.

svadobný závoj

Svadobný závoj – nežný a romantický

Svadobný závoj a typ účesu

Veľmi dôležité je aj zladenie svadobného účesu so závojom. Pri vyčesanom type účesu napr. do drdolu máte na výber minimálne dve možnosti pripnutia závoja a to buď z vrchu nad drdolom, čím zakryjete väčšinu účesu alebo ak chcete nechať účes vyniknúť, môžete závoj prichytiť tesne pod drdolom. Pri rozpustených alebo čiastočne rozpustených vlasoch môžeme závoj pripevniť napr. čelenkou, prípadne korunkou.

Karin

Pridaj komentár