Prečo nemať tanier na pizzu aj doma?

Určite sú medzi nami mnohí, ktorí si nielen občas zájdu do dobrej pizzérie, ale si pripravia a upečú  dobrú taliansku pizzu aj doma. A majú poruke sadu tanierov na pizzu. Občas sa ale stane, že sa nám nechce variť a objednáme si online donáškovou službou zopár kusov čerstvej pizze. Prinesú nám ich v známych kartónových obaloch. Ešte teplé ich zvykneme jesť priamo po otvorení obalu s reklamnou potlačou. Prečo si ale voňajúcu pochúťku v podobe okrúhlej pizze radšej nepreložiť na pekný dekoratívny tanier na pizzu? Určite by to malo svoju atmosféru, príchuť a čaro.

tanier na pizzu

Vychutnajte si pizzu v pohodlí domova ako by ste boli v reštaurácii.

Obohaťte svoju domácnosť aj seba

Tanier na pizzu sa líši od obyčajných tanierov predovšetkým svojim priemerom. Pizza vyžaduje viac miesta na tanieri než iný pokrm. Časté sú kvalitné pizza taniere v klasickej bielej farbe, ktoré sú vhodné do akéhokoľvek interiéru. Tanier na pizzu by mal byť z kvalitného porcelánu odolného voči poškriabanie a opotrebovaniu. Taniere na pizzu sa vyznačujú kvalitou spracovania a schopnosťou dlho udržať stálu teplotu pokrmov. Pizza je skvelý, lahodný, voňavý a chrumkavý pokrm. Chutnú pizzu by však mal sprevádzať aj tanier, ktorý by mal byť tak veľký, že sa z neho pizza dá pohodlne jesť. Pizza by sa mala aj v domácom prostredí pekne naservírovať. Až potom je z nej ten pravý pôžitok.

tanier na pizzu

Pohodlné a autentické jedenie talianskej špeciality.

Originálny tanier na pizzu

Tanier na pizzu si môžete zaobstarať buď samostatne alebo aj ako súčasť kompletného setu. Nájdete v ňom nielen taniere na pizzu, ale aj taniere a misky na ďalšie typicky talianske pokrmy. Väčšinou sa vyrába z porcelánu, ale nájdete sety aj z iného materiálu. Existujú tiež veľmi špeciálne talianske sety, v ktorých sú aj drevené dosky na krájanie domácich cestovín. Jednými z najkrajších pizza tanierov sú tie v rustikálnom toskánskom štýle. Krásny dizajnový kúsok môže byť aj vhodným darčekom pre niekoho, kto je skutočným labužníkom pizze.

Petra

Pridaj komentár