Thajsko a ďalšie populárne destinácie pre rok 2018

Svet je obrovský a poskytuje mnoho rôznych destinácií kam sa môžeme vybrať. Možnosti a varianty sú takmer nekonečné. Rozhodujeme sa na rôznych preferenciách, ktoré každý z nás má. Najdôležitejšia zvykne byť ale cena. Cena zvykne byť rozhodujúci faktor, ktorý bude mať konečné slovo pri výbere našej dovolenky. Tradičný výber padá na destinácie ako Chorvátsko, Taliansko alebo aj dovolenka doma na Slovensku, ktorá vôbec nemusí byť na zahodenie. Vyskúšali ste už niekedy aj exotickejšie destinácie? Čo tak napríklad Thajsko, Malta alebo exotická Tanzánia? Sú to miesta, na ktoré sa budete chcieť znova vrátiť. Cenová hladina pri týchto destináciách je mierne vyššia ale nie to nič hrozné. Keď budete mať šťastie dokážete nájsť aj príjemný termín cez last minute kedy vás cena dokáže milo prekvapiť.

thajsko

Thajsko si vychutnáte plnými dúškami.

Thajsko – pre rok 2018 ako stvorené

Thajsko je krajina, ktorá láka každý rok obrovské počty turistov. Ak ste ešte nikdy neboli v Ázijských krajinách, tak Thajsko pre vás bude tá práva voľba. Je to krajina mnoho farieb a kontrastov. Kultúra je pestrá pričom pri objavovaní krajiny dokážete natrafiť aj na veľmi jednoduché dedinky. Pláže s bielym pieskom, rôzne pamiatky či skvelá kuchyňa. V Thajsku nenatrafíte len na parádne miesta na kúpanie a oddych ale aj na turistiku. Krajina má krásnu exotickú prírodu a hory. Hlavnou turistickou destináciou je Bangkok. Je to moderná destinácia, ktorej sa vôbec nemusíte báť. V mnoho smeroch tu nájdete viac civilizovaných obyvateľov ako v našich mestách. V okolí je mnoho ostrovov, na ktoré sa môžete plaviť loďou a obdivovať krásy prírody, ktoré táto oblasť poskytuje.

thajsko

Ak vám Thajsko nestačí, vyskúšajte safari v Tanzánii.

Africká Tanzánia

Rovnako aj táto nefalšovaná exotika patrí do skupiny dosiahnuteľných destinácií aj pre nás, bežných smrteľníkov. Hlavným mestom Tanzánie je Dodam. V oblasti je mnoho archeologických nálezov, ktoré na základe ich veku naznačujú, že sa jedná o jedno z najstarších miest na svete. Bezpečnosť v krajine ja na dobre úrovni takže sa nemáte čoho báť. Vy, vaša rodina aj vaša batožina tu budú v bezpečí. Pred cestou je dobré prejsť si odporúčané očkovania a víza do tejto oblasti. Po týchto procedúrach vás ale čaká naozajstný raj. Savany, africké zvieratá, Národný park Serengeti, piesočnaté pláže, úžasná flóra a priezračné more. V krajine je veľké množstvo výletov, na ktoré sa viete vydať. Vaša dovolenka teda zďaleka nekončí len posedávaním v hotelovom komplexe.

Milos

Pridaj komentár