Topánky, ktoré patria k letu…

topánky

Letné topánky – elegantné sandáliky, ktoré by ani u vás nemali chýbať

Blíži sa leto a s ním aj čas vytúžených letných dovoleniek. Chvíle strávené na pláži, pri bazénoch, prechádzkami po prímorských promenádach, ale aj zaujímavé poznávacie zájazdy, kde toho naozaj veľa pochodíte… A práve preto, skôr ako vyrazíte za letnými dobrodružstvami, nezabudnite si do batožiny pribaliť všetko potrebné a najmä nezabúdajte na pohodlné praktické topánky, sandáliky či plážovú obuv. Kvalitné topánky však nevyužijete len počas letnej dovolenky, ale sú vhodné aj do práce či na večerný drink s priateľmi v meste. Letná vzdušná obuv v podobe sandálikov, flip – flopov či žabiek je ideálnou voľbou počas letných horúčav, keď teplomer ukazuje niekedy aj viac ako tridsať stupňov.

Aké topánky by nemali chýbať vo vašej letnej výbave?

Elegantné sandáliky, ktoré perfektne sadnú ku krásnym letným šatám, ale aj k džínsovým šortkám by vo vašej letnej výbave chýbať rozhodne nemali a najlepšie je obstarať si minimálne dva páry. Práve sandále sú typicky letné topánky na nižšom alebo vyššom opätku prípadne na pohodlnej platforme, stačí si len vybrať podľa toho čomu dávate prednosť. Nebojte sa vybrať si modely, ktoré sú aj niečo pestrejšie – radosť a farby k letu jednoducho patria. Veľmi pekné sú sandáliky s pestrými aplikáciami, kamienkami či zaujímavou potlačou, napr. s motívmi kvetov. Obľúbené sú aj topánky v štýle starého Ríma, tzv. gladiátorky, s niekoľkoradovými remienkami a zaujímavým zapínaním okolo členkov.

topánky

Ani pohodlné šľapky by medzi vašimi topánkami na leto nemali chýbať

Šľapky a žabky – pohodlne na pláž…

Flip – flopy, žabky či šľapky – to sú topánky, bez ktorých si leto ani nevieme predstaviť. Práve s nimi sa nám najviac spája more a pláž, pretože sú ideálne do rozpáleného piesku a rovnako aj medzi pichľavé kamienky. Jednoduché aj farebné, ľahké a pohodlné, stačí si len vybrať správny materiál a štýl. Ponuka na trhu je naozaj pestrá a je si z čoho vyberať, nájdete ich v športovom prevedení, ale aj v elegantnejšom štýle, ktorý sa bude hodiť aj na večernú párty.

Karin

Pridaj komentár