Malé kabelky v porovnani s veľkými kabelkami

Stalo sa vám už, že ste si kúpili malé kabelky z roztopaše a doma ste zistili, že sú vám vlastne na nič, pretože do nich nevmestíte bežné každodenné potrebnosti/zbytočnosti? Práve som si jednu takú malú kabelku kúpila. A keďže mám z nej veľkú radosť, a nechcem aby skončila zapadnutá prachom, rozhodla som sa vyhodiť môj denný kabelkový náklad – tablet, veľkú peňaženku plnú všemožných klubových kartičiek, kreditiek a kupónov, plus všetkým ženám veľmi známe obľúbené rúže a lesky na pery aspoň v troch farbách. Rozhodla som sa odľahčiť moju dennú záťaž.

malé kabelky

Pekné a ľahké. Také sú malé kabelky.

Malé kabelky – stačí si len zvyknúť

Všetko je to v hlave a o zvyku. Je pohodlnejšie mať stále všetko poruke, byť stále k dispozícii. No nie je to naša povinnosť. Začala som s novou malou kabelkou taký malý test, alebo akúsi výzvu. Rozhodla som sa nosiť ju každý deň, počas bežných pracovných dní, ako aj do mesta s priateľmi, či na večerné stretnutia. Malá kabelka bola veľkosti A5, takže skutočne malá. Zistila som, že hoci sa mi počas dňa zhromažďujú rôzne papieriky, bločky a papierové vreckovky, či iné zbytočnosti, častejšie ich vyhadzujem a priebežne udržiavam „poriadok“. V konečnom dôsledku mi malé kabelky celkom vyhovujú. Okrem toho, že nevláčim na pleciach ťažký a hlavne zbytočný náklad, veľkou výhodou je všestrannosť malej kabelky. Neprekvapí ma žiadne náhle pracovné stretnutie alebo nečakané pozvanie na neformálnu spoločenskú udalosť.

malé kabelky

Malé kabelky poskytujú všestrannosť.

Ženy to poznajú

Kabelka nie je len pomocník na prenášanie drobných vecí, najmä kľúčov, mobilných telefónov a peňaženiek. Viac ako kedykoľvek predtým sa o kabelkách hovorí ako o módnych doplnkoch. V niektorých spoločenských situáciách sa dokonca berú listové malé kabelky ako nevyhnutnosť k večerným šatám. Aj keby mala byť kabelka prázdna, je nutné si ju vziať. Správne zladenie je však veľmi podstatné. Každá žena vie, že výzor a prezentácia je polovica úspechu. K výzoru samozrejme patrí stále vhodne zvolené oblečenie a rovnako dôležité sú doplnky. Veľké kabelky sú síce praktické, no sú obmedzujúce pri kombinovaní niektorých outfitov.

Lenka

Pridaj komentár