Výletné lode a ich čaro

Nudí vás stereotyp? Túžite po nevšednej a nezabudnuteľnej dovolenke? Čo tak vyskúšať výletné lode, ktoré obyčajnú letnú dovolenku premenia na plavbu plnú vzrušenia a romantiky!? Ak máte radi chutné jedlo, pestrý výber či večeru pri západe slnka, potom sú výletné lode to pravé pre vás. Na lodi zažijete každý deň nové dobrodružstvá a neuvidíte jednu, ale hneď niekoľko destinácií – čo deň to iné miesto, krajina či ostrov. Počas plavby môžete aktívne oddychovať v bazéne, vo fitness centre alebo si pozrite nejaké divadlo či zaujímavý film. Dajte si skvelú kávu a len tak sledujte okolitý oceán, lietajúce čajky a vdychujte svieži morský vzduch. Výletná loď má svoje neopísateľné čaro, ktoré pochopíte až keď si tú plavbu vyskúšate na vlastnej koži.

plavba lodou

Krásna loď vy a oceán

Výletné lode po Stredomorí

Ak sa rozhodnete pre výletné lode, máte na výber nekonečné množstvo možností – plavby po rieke, plavby po mori, okružné plavby, exotické plavby atď. Je len na vás, pre ktorú z nich sa rozhodnete. U Slovákov stále vedú plavby po Stredozemnom mori, ktoré sú cenovo dostupné a zároveň ponúkajú možnosť vidieť prekrásne miesta a unikátne prírodné zaujímavosti. Obľube sa tešia aj okružné plavby loďou pozdĺž chorvátskeho pobrežia, kde objavíte skryté pláže v tichých zátokách na vzdialených chorvátskych ostrovoch, vychutnáte si atmosféru historických miest a užijete si nádherné a čisté more. Počas jednej dovolenky tak navštívite viacero chorvátskych miest a pláží, prírodných scenérií a získate tak omnoho viac krásnych spomienok, než na tradičnej dovolenke v Chorvátsku.

výletné lode 2

Aj takýto luxus sa da vidieť na lodi

Výletné lode – cenovo dostupný luxus

Výletné lode sú u Slovákov ešte stále považované za príliš luxusný spôsob dovolenkovania. Pravdou však je, že v dnešnej dobe sú už cenovo dostupné a vyjdú vás rovnako ako tradičná dovolenka pri mori. Výletná loď je príjemnou zmenou na dovolenkovanie a pokiaľ vystriehnete nejakú last minute ponuku, týždňová plavba po Stredozemnom mori vás vyjde na pár stoviek eur a to je naozaj výhodné. Plavbu na výletnej lodi si však môžete užiť kedykoľvek počas roka, nemusíte sa sústreďovať len na letné mesiace. V letnej sezóne sú plavby najdrahšie, no ak si vyberiete napríklad plavbu po mori  v októbri, ušetríte nemalé peniaze.

Sana

Pridaj komentár