Žabkám Ipanema je ťažko odolať

Obuvnícka značka Ipanema bola pôvodne pomenovaná podľa svetoznámej pláže nachádzajúcej sa v blízkosti brazílskeho mesta Rio de Janeiro. Je to sesterská značka kvalitných Rider šľapiek a žabiek. Štýlové a typické  sú známe „tangá-šľapky“, ktoré sa častejšie zvyknú označovať aj ako flip-flop šľapky na základe zvuku, ktorý vydávaju pri chôdzi. Obuv značky Ipanema pre voľný čas svojimi pestrými vzormi odráža farebnosť a rozmanitosť brazílskej kultúry. Pri pohľade na nich to v nás vyvoláva pocit sviežosti, vášní, horúcich letných dní a príjemnej atmosféry brazílskych pláží. Vďaka špeciálne vyvinutej technológii poskytuje ponuka obuvi Ipenama maximálne pohodlie a komfort.

ipanema

Žabky Ipanema hrajú farbami.

Dámske žabky Ipanema aj do mesta

Dámske žabky Ipanema hrajú všetkými farbami. Aj vďaka mnohým atraktívnym prevedeniam je dosť ťažké odolať a nekúpiť si ich. Majú univerzálny charakter, hodia sa na dovolenku niekde na pláži, víkendový wellness pobyt ale aj na nenáročnú prechádzku do mesta. Žabky sú skutočne ľahké na nosenie, poskytujú nohám potrebné maximálne pohodlie. Dámske žabky Ipanema sú ako stvorené pre letné dni a svojimi pestrými vzormi nám aj tu doma pripomínajú jasné farby a rozmanitosť brazílskej kultúry.

ipanema

Ipanema pochádza z Brazílie.

Sviežosť, slnko, plážový piesok

Jednotlivé modely obuvi značky Ipanema sú viac než len obyčajné modely bežných topánok. Výrobca obuvi totiž prísne dodržiava ekologické a etické kódexy. Okrem iného sa veľmi angažuje v ochrane životného prostredia a ochrany našej planéty pred globálnymi negatívnymi vplyvmi. Vďaka špeciálne vyvinutej technológii a antibakteriálnym materiálom, zabraňujúcim prenosu baktérií, táto obuv poskytuje maximálne pohodlie a komfort. Údržba je jednoduchá a ľahká. Podrážka je mäkká a ľahká, tlmí nárazy, jemne šetrí väzy aj kĺby a odľahčuje aj bedrovú časť našej postavy počas chôdze. Obuvnícka spoločnosť Ipanema je tiež oficiálnym sponzorom Mercedes-Benz Fashion Week Swim, ktorý sa koná každý júl v Miami Beach. Ipenama sú nielen žabky, ale aj členkové topánky, sandále, tenisky a mokasíny. Tak pre mužov ako aj ženy.

Milos

Pridaj komentár