Aj ženích potrebuje svadobné topánky

Spoločenský oblek, košeľa, kravata a topánky….To sú tie najpodstatnejšie veci, ktoré mladoženích potrebuje k tomu, aby vyzeral tak, ako sa patrí. Je to určite menej náročné, nielen finančne a organizačne, pripraviť samého seba k tomu, aby sa mohol spoločne so svojou nastávajúcou postaviť pred oltár. Spravidla platí, že svadobné topánky sú pre ženíchov tým posledným, čo ich trápi. Nie je to správne, pretože aj pri obuvi platí, žeby sa mala vyberať čo najstarostlivejšie. Topánky sú vraj pre ženícha tým, čím sú svadobné šaty pre nevestu.

svadobné topánky

Pánske svadobné topánky sú rovnako dôležité

Svadobné topánky ladia s opaskom

Aká svadobná obuv je pre ženícha v súlade so súčasnou módou? Sú to jednoznačne poltopánky. Zvlášť vhodné sú lakovky alebo oxfordky, ktoré majú skryté šnurovanie. Treba podotknúť, že lakovky sa odporúčajú nosiť k fraku či smokingu. Najlepším materiálom je prírodná koža. Podrážka by mala byť tiež kožená. K elegantnejšiemu obleku sa hodia svadobné topánky z hladšej, lesklejšej kože v jednoduchom prevedení. Pri menej formálnom outfite sa toleruje aj drsnejší povrch a nápadnejšie ozdoby.

Zlaďte sa s nevestou

Dokonalá svadba je výsledkom súhry mnohých detailov a maličkostí, akými sú kvety, šaty, výzdoba, hudba alebo aj dobrý fotograf. Dnes si mnohí prezieravo objednajú agentúru, ktorá im poradí s prípravou svadby a zosúladením oblečenia a svadobných doplnkov obidvoch hlavných aktérov. Poradia aj ženíchovi s výberom jeho svadobných topánok.

Svadobné topánky pohodlné do tanca

Ak nie ste rodený tanečník alebo nemáte tanec príliš v láske, svadba je príležitosť, kde budete musieť predviesť nejakú tú improvizovanú alebo nacvičenú tanečnú kreáciu. Pri skúšaní svadobnej obuvi si skúste aj zopár tanečných krokov. Tanečné kroky sa od tých bežných líšia v rozložení váhy na topánku. Aj neprirodzeným tanečným pohybom v nových topánkach hravo zistíte, či topánky nie sú napríklad príliš tesné alebo nebezpečne klzké. Samozrejme, rovnako ako v prípade akejkoľvek inej obuvi, svadobné topánky by ste si mali pred samotnou svadobnou hostinou občas obuť a otestovať ich vlastnosti.

Silly Billy

Pridaj komentár