Army shop a jeho ponuka zbraní

army shop

army shop

Army shop nemusí znamenať iba predaj starého nepotrebného vojenského majetku a armádnych prebytkov, ale aj priamy predaj zbraní. Samozrejme predaj zbraní podlieha zákonom a legislatívnym úpravám, ktoré musí každý army shop rešpektovať.

Pokiaľ si myslíte, že sa bude jednať iba o staré a už nepoužiteľné zbrane, ktoré majú všetko pekné už za sebou, rozhodne to nemusí byť pravda. Samozrejme, nájdu sa aj také, ale niekedy sa pre lepšiu cenu oplatí dlhšie hľadať.

Prečo môže mať army shop lepšie ceny

Odpoveď je jednoduchá, pokiaľ má army shop dlhodobé zmluvy s armádou, či už slovenskou alebo inou, tak nakupuje zväčša lacnejšie. Hoci väčšinou nakupuje staré a už vyradené vybavenie, často sa medzi ním nájdu aj zbrane, ktoré nikdy neopustili armádny sklad. A v prípade starších armádnych zbraní je to veľa krát čisté terno. Veď kde inde si môžete kúpiť pôvodnú armádnu poloautomatickú pištoľ za zlomok ceny tej civilnej?

Army shop nie je iba pre milovníkov armády

army shop

army shop

Pokiaľ si však myslíte, že zbrane z army shopu sú iba pre milovníkov armádnych zbraní, rozhodne to tak nie je. Majitelia a prevádzkovatelia army shopov pochopili, že v dnešnej dobe neprežijú iba z predaja armádnych vecí a svoju ponuku rozšírili.

Preto sa v ponuke army shopov udomácnili aj zbrane a modely, ktoré neboli prioritne určené na vojenské účely, ale skôr na sebaobranu a aj športové využitie. Vďaka tomu je ich ponuka zbraní rozsiahla a dokáže pokryť veľký rozsah dopytu.

Predaj zbraní a zákony

Samozrejmosťou je, že predaj zbraní musí podliehať aj patričným zákonom. Všetky zbrane sú rozdelené do kategórií podľa zákona, a aj army shop môže zbraň predať iba osobe, ktorá vlastní oprávnenie na kúpu tejto zbrane. To je aj jedným z dôvodov, prečo pri kúpe zbrane musíte osobne prísť do predajne a nedá sa kúpiť trebárs cez internet.

Pokiaľ ste sa teda rozhodli kúpiť si svoju zbraň z army shopu tak neváhajte, stačí si vybrať aj z ponuky na internete a už priamo navštíviť danú predajňu, kde vašu vysnívanú zbraň majú. Neveríte? Skúste si overiť ponuky army shopov na internete a budete milo prekvapení.

Mato

Pridaj komentár