Army shop – všetko potrebné pre turistiku, sebaobranu aj profesionálne security služby

 

Army shop nie je len o zbraniach a vojenskom oblečení. Aj keď práve tento druh tovaru je pre army shopy často prioritou, v ponuke však môžete nezriedka nájsť aj širokú a veľmi pestrú škálu produktov s rôznym využitím, napr. na turistiku, horolezectvo, rybolov aj poľovnícky sektor. V niektorých army shopoch je bežne dostupné rôzne outdoorové vybavenie, napr. nepremokavé oblečenie a obuv aj všetko potrebné pre kempovanie od stanov a spacích vakov až po batohy či variče a svietidlá. Dôležitou súčasťou sortimentu v army shopoch sú aj rôzne prostriedky slúžiace na obranu, napr. teleskopické obušky, paralyzátory či obranné slzné spreje, ktoré sú účinnou ochranou aj pri hroziacom útoku zvierat v prírode, napr. pred útokom medveďa.

army shop

V armyshope nájdete aj kvalitné oblečenie.

Army shopy a sebaobrana

Ideálnou kombináciou ako sa účinne vedieť brániť je návšteva kamennej predajne army shopu či internetového e-shopu, kde si môžete rôzne obranné prostriedky zakúpiť a súčasne aj absolvovanie niektorého z kurzov sebaobrany, kde vás naučia ako obranné prostriedky aj správne a dostatočne rýchlo vedieť použiť proti útočníkovi. Schopnosť brániť sa je veľmi dôležitá, pretože nikdy neviete, kedy sa vám alebo niekomu z vašich blízkych môžu skúsenosti nadobudnuté takýmto kurzom a tiež niektorý zo spomínaných obranných prostriedkov, napr. slzný sprej či paralyzátor, hodiť. Takže ak niekedy navštívite army shop, určite sa nezabudnite poobzerať aj po tomto type tovaru.

army shop

V army shope si prídu na svoje aj lovci.

Army shop aj pre firmy a profesionálne security služby

Army shop ponúka veľký výber produktov aj pre väčšie firmy a profesionálne security služby, ako napr. obuv, security oblečenie vrátane košieľ, tričiek, nepriestrelných viest či kvalitných opaskov s puzdrami a tiež si tu môžete vybrať obušky, putá aj rôzne zbrane, prípadne detektory kovov. Škála tovaru je naozaj veľmi bohatá, ale môže sa líšiť v závislosti od konkrétneho army shopu, preto je potrebné hľadať naozaj ten najlepší a kvalitne zásobený army shop.

army shop

Paralyzér je jedným zo základných prostriedkov na obranu.

Zuzka

Pridaj komentár