Čižmy nad kolená – sú príliš extravagantné?

Čižmy nad kolená patria určite  k najviac extravagantným topánkam z celej ponuky mnohých predajní a eshopov s obuvou. Je pochopiteľné, že nie každá žena si ich obľúbi a bude nosiť. Takéto čižmy si však aj napriek tomu nájdu svoje záujemkyne. Opticky nádherne predlžujú nohy, pôsobia sexy a tak trocha vyzývavým dojmom. V takýchto čižmách bude ktorákoľvek žena určite neprehliadnuteľná. Skvele vyzerajú k legínam, sukni, ale aj k džínsom. Ako svoj celkový outfit  a dojem dokáže žena zladiť, je len na nej a jej vkuse. Čižmy nad kolená mu dodajú šmrnc a veľký kus ženskosti.

Čižmy nad kolená

Predlžujú nohy a vyzerajú výborne takmer s čímkoľvek.

Prečo nemať kúsok extravagancie v šatníku?

Čižmy nad kolená nemusia mať vo svojom šatníku len tanečnice, umelkyne či hostesky. Čižmy od rôznych výrobcov obuvi sa vďaka  svojmu neobyčajnému designu dostávajú nielen do povedomia žien, ale stávajú sa súčasťou ich obliekania sa. Tieto netradičné topánky  sa pýšia ozdobnými prvkami ako sú trblietky, kamienky a ďalšie. Výška čižiem  môže siahať až takmer do polovice  stehien a noha ženy potom pôsobí úplne iným dojmom. Pokiaľ si čižmy nad kolená zaobstaráte, budete určite neprehliadnuteľná a sexy.

Čižmy nad kolená

Dodajte svojmu outfitu ten správny šmrnc.

Sú čižmy nad kolená len pre modelky?

Určite to mnohé ženy poznajú z vlastnej skúsenosti.  Sledujú, čo sa dejej v módnom biznise, snažia sa mať dobrý prehľad, hovoria o tom s priateľkami pri šálke kávičky. Páči sa im  nejaký posledný módny trend, ktorý vyzerá na modelkách úplne skvele, ale na reálnych ženách už to ale nie je žiadna sláva. Myslíte si aj vy osobne, že čižmy nad kolená môžu nosiť len dievčatá z magazínov? Nie, nie je to tak. Je jedno, či ste vysoká, malej postavy, máte plnšie ženské krivky alebo chlapčenskú postavu. Tento módny doplnok v podobe čižiem nad kolená môžu nosiť všetky ženy, stačí sa len naučiť pár základných pravidiel ako na to. Dôležité je, ako citlivo a primerane je žena schopná doladiť svoj outfit s vkusom a eleganciou jej vlastnou.

 

Petra

Pridaj komentár