Dámska kabelka ako nevyhnutnosť pre každú dámu

Dámska kabelka – pekná aj užitočná

Snáď neexistuje na svete žena, ktorá by nemilovala kabelky. Každá z nás má na ne slabosť a vo svojom šatníku máme nie jednu, ale hneď niekoľko obľúbených kúskov, na ktoré nedáme dopustiť. Pokiaľ nám nejaká v obchode padne do oka, nič nás neodradí od toho, aby sme si ju kúpili. Je úplne jedno, či už na nás doma v skrini čaká ďalších desať podobných kabeliek, my ju proste musíme mať! Ženy sú v tomto ako straky, len čo zazrú niečo pekné alebo ligotavé, tak si to zamilujú. Dámska kabelka však nie je len nejaká zbytočnosť, na ktorú sme sa ulakomili, je to v prvom rade veľmi praktický a štýlový módny doplnok. Dámska móda by sa bez kabeliek len ťažko zaobišla.

crossbody dámska kabelka

Pri výbere veľkosti kabelky by sme mali brať do úvahy našu výšku.

Na veľkosti záleží!

Dámska kabelka by mala perfektne dopĺňať vašu postavu tak, aby vynikla vaša osobnosť. Samozrejme nie každá kabelka je tá pravá pre vás. Pri jej kúpe je potrebné zvážiť viacero faktorov a to predovšetkým jej veľkosť, materiál, farbu, ale aj cenu. Snažte sa kupovať najmä kabelky, ktoré budete môcť ľahko zladiť s ostatným oblečením vo vašom šatníku a to nielen farbou, ale aj materiálom. Ten by mal byť odolný, pevný a mal by sa dať ľahko očistiť. Najlepšia je pravá koža – kožené kabelky vydržia oveľa dlhšie než kabelky vyrobené z iných materiálov a navyše po čase získajú peknú patinu. Obzvlášť dôležitá je správna veľkosť kabelky. V zásade platí, že dámy nižšieho vzrastu by mali preferovať menšie kabelky, zatiaľ čo vyššie ženy si môžu dovoliť aj veľké over-sized kabelky bez toho, aby im opticky deformovali postavu.

trendy dámska kabelka

Skúste staviť na moderné tvary kabeliek  a oživte tak svoj outfit.

Dámska kabelka – ako ju nosiť so štýlom?

Do práce, na kávu, ale aj počas dovolenky je dámska kabelka nenahraditeľným pomocníkom pre nejednu ženu. Kabelku však treba vedieť aj nosiť! Nestačí mať super drahú a super krásnu kabelku, prehodiť ju cez plece a čakať, že z nás všetci padnú na zem. Dámska kabelka je len jedným z množstva prvkov, ktoré tvoria celkový outfit a preto si dajte záležať aj na vašom oblečení, doplnkoch, ako aj peknej vizáži. Kabelka už dávno nemusí ladiť s obuvou, najdôležitejšie je, aby ladila a zapadla do celkového štýlu looku. Nebojte sa nových kombinácií a trošku sa s módou pohrajte. Nakoniec nezabúdajte na zaujímavé módne doplnky, ktoré zaujmú hneď na prvý pohľad a dodajú vášmu outfitu punc jedinečnosti a vkusu.

Karin

Pridaj komentár