Zázrak zvaný – Clip in vlasy

Každá poznáme ten pocit, keď listujeme časopis a do očí nám padne dokonalá kráska s hustými a dlhými vlasmi a my si len tajne želáme, aby sme aj my – aspoň na jeden deň – mohli mať takú bohatú hrivu. Dobrá správa pre nás ženy! Stredovek je definitívne za nami a my už nepotrebujeme ani skvelé gény po mamičke ani tučné bankové konto na to, aby sme sa aj my mohli pýšiť krásnymi vlasmi! Odpoveďou na všetko sú clip in vlasy! Sú lacné, šetrné k vašim vlasom, aplikácia vám zaberie pár minút a čo je najlepšie, zvládnete to hravo sama!

 

Zo šedej myšky hotová bohyňa s clip in vlasmi!

 

Výber clip in vlasov je veľmi široký. Na výber sú rôzne dĺžky, odtiene a ak siahnete po ľudských vlasoch (teda nie syntetických, ktoré vyžadujú odlišnú starostlivosť), môžete ich farbiť, žehliť, kulmovať, fénovať rovnako ako vaše vlastné. Nehovoriac o tom, že budú vyzerať úplne prirodzene a na nerozoznanie od vašich. Clip in vlasy sú skvelá voľba, keď potrebujete dodať vlasom objem, dĺžku  alebo len rada experimentujete. Môžete ich používať naozaj kdekoľvek a kedykoľvek. Jednoducho iba pripnete a večer odopnete. Nepotrebujú ani zvláštnu starostlivosť. Clip in vlasy (ľudské, nie syntetické) sa na rozdiel od našich prirodzených nemastia a tak úplne postačí, keď ich umyjete šampónom 1-2 krát za mesiac. Po umytí nechajte voľne preschnúť a neskôr jemne prečesať. Nič viac, nič menej.

Clip in vlasy

Vyrazte všetkým dych svojou krásnou hrivou.

Pozor na kvalitu pri clip in vlasoch

 

Na čo však treba klásť veľký dôraz, je rozhodne kvalita. Z osobnej skúsenosti môžem povedať, že kupovať syntetické hair clip vlasy je doslova vyhadzovanie peňazí. Sú vyrábané z umelých vlákien, rýchlo sa opotrebujú, nemôžu sa žehliť ani natáčať a vyzerajú neprirodzene. Ideálnou voľbou je kúpiť ľudské vlasy, keďže starostlivosť o ne je rovnaká, ako starostlivosť o tie vaše a majú podstatne dlhšiu životnosť. Tiež treba prihliadať na optimálnu  gramáž (hustotu), ktorá je veľmi dôležitá, ako aj správny odtieň. V každom dobrom e-shope vám ochotne a radi poradia a odpovedia na každú otázku. Clip in vlasy sú výbornou voľbou, ak chcete zmeniť svoj vzhľad, ale nie permanentne!

Lenka

Pridaj komentár