Dámske peňaženky – módny doplnok či nevyhnutnosť?

Sú dámske peňaženky trendovým a módnym doplnkom alebo sú skôr vnímané len ako praktická záležitosť a nevyhnutnosť? Odpoveď je niekde uprostred a dámske peňaženky či peňaženky vôbec by sme mohli nazvať predovšetkým praktickým módnym doplnkom, doplnkom, ktorý by mal napriek svojmu bežnému, praktickému a každodennému využitiu reprezentovať tak trochu aj nás samotných, náš štýl, vkus a cit pre detail, pretože práve z malých detailov sa skladá naša celková visáž. Výber dámskej peňaženky podlieha najmä individuálnemu vkusu každého z nás, nie je však až také dôležité, akú farbu či prevedenie peňaženky si zvolíme, ale skôr to, aby peňaženka bola v dobrom stave a aby sme sa nemuseli hanbiť zakaždým, keď ju chceme použiť pri platení.

dámske peňaženky

Výber dámskej peňaženky môže o vás veľa vypovedať

Dámske peňaženky nepoužívajte do úplného zodratia

Je dobré vedieť správne posúdiť, kedy nastal vhodný čas na výmenu vašej starej peňaženky za nový model, pretože nosiť peňaženku až do úplného zodratia, nech by bola akokoľvek obľúbená, nie je práve najlepšou vizitkou vášho vkusu. Na vzhľade peňaženky naozaj záleží, aj keď sa vám môže zdať že väčšinu času je ukrytá v kabelke či vo vreckách, predsa len uschováva veľmi dôležité a často aj hodnotné veci ako sú peniaze, kreditné karty a ostatné doklady či fotky vašich najbližších. Stav a vzhľad vašej peňaženky poukazuje aj na váš vzťah k financiám, preto si vyberajte naozaj kvalitné, napr. kožené dámske peňaženky, ktoré budú hodné ich obsahu.

dámska peňaženka

Sofistikovaná, jednoduchá, klasická

Dámske peňaženky hodné ich obsahu

Medzi najkvalitnejšie a najtrvácnejšie dámske peňaženky patria určite výrobky z pravej či už hladkej brúsenej alebo lakovanej kože. Kvalitné kožené dámske peňaženky naviac vyzerajú veľmi elegantne a reprezentatívne. Dôležité však je zamerať sa aj na ich obsah a funkčnosť (napr. spôsob zapínania, počet otvorených aj uzatvárateľných priehradiek, veľkosť mincovníka), tak, aby disponovali potrebným priestorom nielen na bankovky, ale aj všetko ostatné, čo v peňaženke plánujeme nosiť.

Kvalitné dámske peňaženky môžete nakupovať aj TU.

Karin

Pridaj komentár