Dámske tenisky ako súčasť každého šatníka

Dnešná móda je plná fantázie a nápadov. Je možné skombinovať aj na prvý pohľad neskombinovateľné veci a výsledkom je nápaditý outfit, ktorý ohúri každého. Skvelé je, že do bežného looku môžete zakomponovať napríklad aj športové prvky. A to buď nejaké štýlové tepláky, mikinu alebo aj tenisky. Dámske tenisky sa dajú nosiť na milión spôsobov. Obliecť si ich môžete tak k džínsom a šortkám ako aj k sukni či dokonca šatám. Kombinovať sa však dajú aj s kabátom, koženou bundou, košeľou aj blúzkou. Stačí ak zapojíte svoju fantáziu alebo si pozrite nejaké inšpirácie na internete. Tenisky noste kamkoľvek vás napadne. Oceníte ich nielen vo fitku, ale aj pri bežných nákupoch, na rande, v práci, na dovolenke alebo kdekoľvek, kde vám to práve vyhovuje.

Dámske tenisky – ktoré by u vás ne mali chýbať?

dámske tenisky

Biele tenisky sú predsa klasika!

Dámske tenisky sú dnes absolútny must have a čím viac ich máte, tým lepšie pre vás. Ich najväčšou výhodou je nielen zaujímavý vzhľad, ale hlavne pohodlie, ktoré im nemožno odoprieť. V obchodoch nájdete nekonečnú ponuku a vybrať si len jedny bude pre vás nesmierne náročne, pretože tie ďalšie na vás budú doslova kričať – „zober si ma“. Vo vašom šatníku by určite nemali chýbať jedny neutrálne dámske tenisky, ktoré ľahko skombinujete s vašim oblečením – úplným bestsellerom sú momentálne klasické biele tenisky. Nebojte sa ale ani farebných tenisiek, pretože vďaka nim bude váš outfit pôsobiť originálne, nehovoriac o tom, že farebné tenisky ozvláštnia aj ten najjednoduchší či najnudnejší look.

Ako nosiť dámske tenisky?

dámske tenisky

Adidas SUPERSTAR – stále IN!

Dámske tenisky sa dajú nosiť na mnoho štýlov a ak si nie ste istí ako na to, skúste pohľadať nejaké inšpirácie na internete. Tenisky sú totiž ten najlepší spôsob ako odľahčiť a omladiť takmer akýkoľvek outfit. Vďačnou kombináciou je voľba tenisiek s džínsami a pekným topom, svetrom či dokonca košeľou, no nebojte sa aj trochu zaexperimentovať a obujte si svoje tenisky aj k vašim obľúbeným letným šatám alebo k sukni. Najmä maxi sukňa pôsobí v kombinácii s teniskami veľmi efektne a mladistvo. Tak čo, trúfate si?

Karin

Pridaj komentár