Elastické legíny – zacvičte si!

Cítite to? Po nekonečných zimných mesiacoch, kedy sme prevažnú časť dňa strávili doma pri telke, je vo vzduchu konečne cítiť jar, ktorá nás volá von športovať. Raz darmo! Tie nadbytočné kilá, ktoré sme nabrali najmä počas vianoc treba zhodiť skôr, než sa budeme musieť v lete vyzliecť do plaviek. Kilá pôjdu dole ľahko, stačí sa trochu zdravšie stravovať a pár krát do týždňa si ísť zabehať alebo zacvičiť do fitka. Tá drina určite stojí za to, pretože športom si postavu krásne vyformujete a spevníte, dokonca sa zbavíte aj nepeknej celulitídy a to už je čo povedať. Jediné čo s tomu potrebujete sú kvalitné športové topánky, tričko a športové elastické legíny.

Legíny v ktorých vás nikto neprehliadne

Elastické legíny – syntetika je TOP!

Žiadne vyťahané tepláky či staré elasťáky – ku športovaniu potrebujete poriadne oblečenie a to po prvé, aby ste aj pri cvičení dobre vyzerali a po druhé preto, že kvalitné elastické legíny sú priedušné, rýchloschnúce a udržujú vaše telo pri športe v suchu. Legíny a aj ostatné športové oblečenie by mali byť vyrobené zo syntetických materiálov ako polyamid či polyester, pretože dokážu spoľahlivo odvádzať vlhko preč od tela, čo sa nedá povedať napríklad o bavlne. Bavlna je skvelý materiál na pyžamo či posteľnú bielizeň, no pre športové oblečenie je úplne nevhodná. Ide o to, že je nesmierne savá, no problém je, že všetku tú vlhkosť ktorú nasaje si drží v sebe, takže ste po krátkom cvičení mokrí a hrozí vám prechladnutie.

Push-up efekt nových legín

Elastické legíny proti celulitíde

Ponuka obchodov je neskutočne pestrá, preto si môžete svoje elastické legíny vyberať v rôznych prevedeniach, dĺžkach, veľkostiach či materiáloch. Veľmi populárne sú momentálne legíny v pestrofarebných kombináciách, ktoré sú určené predovšetkým pre ženy alebo také vychytávky ako napríklad elastické legíny s push-up efektom, ktorý sa postará o to, že vám legíny opticky vydvihnú a vyformujú pozadie. Svoj zadok v zrkadle ani nespoznáte, za to vám garantujem! Rovnakej obľube sa tešia aj anticelulitídne legíny, ktoré vám pomôžu v boji s nepeknou pomarančovou kožou a dostanete ich kúpiť aj s predĺženým pásom – ten zase spevní vaše brušné partie.

Dada

Pridaj komentár