Čierne lodičky sú nesmrteľné

Nech už patríte medzi ženy, ktoré sa obliekajú v elegantnom štýle alebo skôr obľubujete športový look, jedna vec, ktorá by u vás v skrini určite nemala chýbať sú čierne lodičky. Raz za čas sa totiž vyskytne príležitosť, kde sa bez nich jednoducho nezaobídete, preto je rozumné mať ich vždy po ruke. Čierne lodičky by sa dali označiť ako nesmrteľná obuv, ktorú môžete mať v šatníku dlhé roky a stále budú moderné. Hlavne lodičky s jednoduchým  a nadčasovým dizajnom. Nikto vás však nenúti kúpiť si lodičky na 12 centimetrovom podpätku. A pokiaľ na topánky s podpätkom nie ste zvyknutá, chôdza v nich by vyzerala prinajmenšom komicky a to určite nechcete.

čierne lodičky

Klasika bude stále IN

Čierne lodičky vždy inak

Čierne lodičky môžu mať tisíce podôb. Jednoduché čierne kožené lodičky, lodičky s otvorenou špičkou alebo so zaujímavým detailom. Na zahodenie nie sú ani lodičky s remienkom či semišové lodičky. Hneď v zástupe sú lodičky na vysokom, nízkom, hrubom či tenkom podpätku a čierne lodičky na platforme. Vyberajte podľa svojho vkusu, no ak by ste ich chceli využiť aj na viacero príležitostí, snažte sa zvoliť jednoduchosť. Ak ste „podpätková panna“ za žiadnu cenu sa nenechajte nahovoriť na príliš vysoké podpätky či platformu. Naučiť sa v nich chodiť vám určite nezaberie len pár hodín a smiešna chôdza v podpätkoch môže ľahko pokaziť celkový dojem z vášho trendového outfitu aj vás samotnej.

čierne lodičky

Nebojte sa extravagancie…

Nakupujte čierne lodičky online!

Máte za sebou ťažký a hlavne dlhý týždeň v práci a hoci sa svadba vašej kamarátky blíži, vy ste ešte nemali čas ani energiu ísť nakupovať? A čo tak nakupovať v pohodlí vášho domova za výhodné ceny? Nakupovanie cez internet je čoraz populárnejšie, výrazne šetrí váš čas a čo je najlepšie, šetrí aj vaše peniaze. Ak nakúpite čierne lodičky online, môžete si byť istá, že v e-shope nájdete ďaleko bohatšiu ponuku než v bežnej kamennej predajni a pri troche šťastia môžete natrafiť aj na skvelé zľavy. Najmä počas obdobia výpredajov, kedy ušetríte aj 70 percent ceny. Tovar vám pritom donesú priamo k vám domov, takže sa naozaj nemusíte o nič starať.

Dada

Pridaj komentár