Vylepšite si podmienky na prehrávanie hudby vo Vašom automobile! Vhodným doplnkovým príslušenstvom je fm transmitter

Hudba je pôžitok, s ktorým dennodenne prichádzame do kontaktu. Je zdrojom našej fyzickej, ale aj psychickej vitality. Ani autorádio nie je zárukou, že si budete môcť vypočuť všetky svoje obľúbené hity. Prečo? Niektoré modely nepodporujú prehrávanie z moderných pamäťových zariadení. Tento problém dokáže vyriešiť fm transmitter pre jednoduché používanie a kvalitnejší zvuk z Vášho autorádia. Tento doplnkový modulátor zvuku načítava dáta z pamäťových médií, akými sú USB kľúče a pamäťové karty.

Načítané dáta sa potom prenášajú ako rádiový signál FM vlnami. Dosah týchto vĺn je u väčšiny modelov maximálne do 9 m. Vždy však musíte mať transmitter naladený na rovnakú frekvenciu ako rádio. Najlepšie je, ak na danej frekvencii momentálne nevysiela žiadna rozhlasová stanica. Pre lepšiu kvalitu zvuku sa ďalej odporúča, aby tento transmitter bol nastavený na vyššiu hlasitosť než autorádio.

fm transmitter

Malé zariadenie, s ktorým si užijete hudbu v aute z akéhokoľvek zariadenia.

Aj fm transmitter prechádza neustálymi technologickými zmenami

S tým súvisí aj oveľa jednoduchšie prepojenie s mobilným telefónom či tabletom. Pomocou funkcie bluetooth Vám fm transmitter umožní prehrávať hudbu a rovnako aj prijímať telefonáty. Princíp bezdrôtového handsfree je ideálnou možnosťou na rýchle, jednoduché a bezpečné volanie aj za volantom. Efektívna vzdialenosť od bluetooth mikrofónu sa pre bežný transmitter uvádza od 0,5 do 2 m.

Mnohí užívatelia si prácu s týmto špeciálnym zvukovým modulátorom zjednodušujú pomocou ovládača na prepínanie všetkých základných funkcií. Tak si okamžite prepnete skladbu, prispôsobíte hlasitosť, alebo prijmete hovor. Fm transmitter je zväčša dodávaný už s prednastavenými ekvalizérmi.

fm transmitter

Nájdete aj kúsky so skvelým dizajnom a rozšírenými funkciami.

Pri nových modeloch sa myslí nielen na kvalitu zvuku, ale aj úsporu energie  

Tie najnovšie modely zabezpečujú vysoko rýchlostný prenos signálu pri čo najmenšej spotrebe energie. Sú kompatibilné aj so staršími verziami autorádií. Fm transmitter s funkciou potláčania ozveny a šumu je zárukou čistých akustických línií.

Transmittery s magnetickou základňou umožňujú jednoduchšie odopnutie a celkovú manipuláciu než s lepiacimi základňami. Tieto moderné zvukové modulátory aktivujete umiestnením do prípojky zapaľovača. Spolu s autorádiom ich nastavíte na rovnaké frekvencie a už si len budete vychutnávať pôžitok z hudby.

Petra

Pridaj komentár