Futbalové zájazdy na benefičný zápas

Nadácia anglického klubu Manchester United „Red Heart United“ v roku 2013 zorganizovala na Old Trafforde veľmi zaujímave podujatie, pod názvom „Legends are back“. Išlo o návrat legendárnych hráčov Manchestru United a Realu Madrid na trávnik. Po vydarenom prvom ročníku prišiel aj druhý, no tentoraz si legendy Manchestru zmerali sily s ikonami najúspešnejšieho nemeckého klubu Bayern Mníchov v mníchovskej Alianz aréne. Tradícia sa zachovala aj tento rok a 14. júla sa obdive mužstvá opäť stretnú v odvete, ale tentokrát už na anglickej pôde.

futbalove-zajazdy

Holanďania Jaap Stam, Ruud Van Nistelrooy a Edwin van der Sar na zápase legiend 2013

Futbalové zájazdy pre celé rodiny

Toto podujatie sa koná takmer celý deň a v priateľskej atmosfére, a preto sú takéto futbalové zájazdy vhodné aj pre deti. Okrem hlavného bodu programu – samotného zápasu, čakajú na účastníkov rôzne koncerty, prehliadky a atrakcie pre deti počas celého dňa. Futbalové zájazdy disponujú tou výhodou, že si ich individuálne môžete prispôsobiť. Ideálne je však v Manchestri stráviť aspoň dva celé dni. Kedže takmer jeden celý deň strávite na samotnom štadióne, počas toho druhého si môžete prezrieť krásy a pamiatky typického anglického mesta. Nakupovanie, prehliadky rôznych múzeí či obedy a večere na krásnych námestiach Manchestru. Všetko je len na vašom rozhodnutí, každopádne  takéto futbalové zájazdy sú skvelým zážitkom pre vás aj pre vaše deti.

Koho môžete vidieť?

futbalove-zajazdy

Futbalové zájazdy vám umožnia vidieť i legendy, ako Yorke a Cole

Na trávniku sa predstavia legendy nedávnej futbalovej minulosti z oboch veľkoklubov. Domácich bude kormidlovať legendárny Boby Robson, ktorý bol jedným z najlepších záložníkov 90. rokov. Účasť už potvrdil aj obľúbený brankár Edwin van der Sar, ktorý z Manchestrom získal v rokoch 2007-2011 päť krát po sebe ligový triumf a v roku 2008 bol oporou zadných radov pri zisku ušatej trofeje v Lige Majstrov. Okrem neho sa predstavia aj legendy červených diablov, ako napríklad Phil Neville, Paul Scholes, Jaap Stam alebo útočníci Dwight Yorke s Andym Coleom, ktorí boli v svojej dobe označovaní za najlepšie útočne duo v Európe. V manšafte Bavorov sa predstavia známe mená, ako Roy Makaay, Mark van Bommel, Giovane Elbér, Alexander Zickler či úspešný brankár Hans-Jorg Butt.

Všetci títo hráči boli ikonami svojich klubov a futbalové zájazdy sú skvelou možnosťou ako ich vidieť všetkých pokope.

Mato

Pridaj komentár