Granule Royal Canin – jedna z top značiek

Granule Royal Canin patria vo svete medzi tie najlepšie značky stravy pre psov a mačky. Royal Canin je francúzska firma s dlhoročnými skúsenosťami. Každoročne sa firma pokúša zlepšiť štruktúru stravy, ktorú ponúkajú zákazníkom. Každý jeden z receptov Royal Canin sa skladá z viac ako 50 živín, ktoré musia byť obsiahnuté v presnej rovnováhe, aby dodali čo najúčinnejšiu výživu pre psov a mačky rôznych veľkostí, veku, plemien a životného štýlu a psov so špecifickými potrebami.

granule royal canin

Granule Royal Canin ponúkajú rôzne druhy, prispôsobené na mieru každému psíkovi.

Granule Royal Canin a ich štruktúra

Veľkosť a tvrdosť granúl  je veľmi dôležitá aby bol psík úplne spokojný. Rozsiahle testy a využitie moderných zariadení, ako sú „Texturometer“ – nástroj, ktorý meria tvrdosť granúl a podľa toho zistí akú silu psík potrebuje na rozhryznutie granúl. Okrem tvrdosti sa granule rozlišujú aj v tvare. Granule majú vyvinutý tvar tak, aby psík nemal problém s konzumáciou. Napríklad granule pre obrie plemeno dospelého psa je oveľa väčšie a krehkejšie ako granule pre šteniatko miniatúrneho plemeno, ktorý potrebuje menšie, mäkšie kúsky.

Dentálna hygiena – Je dôležité, aby zuby psa pri jedení prenikli do granule tak, že je možné dosiahnuť efekt čistenia zubov. To pomáha znížiť usádzanie povlaku, čo môže znížiť riziko zubného kameňa a podporuje dobré zdravie ústnej dutiny.

Trávenie – Čím viac pes musí granule žuť, tým pomalšie konzumuje granule, čo môže pomôcť pri trávení.

Spokojnosť – hustota granúl môže pomôcť zmierniť hlad medzi jedlami tým vytvára pocit plnosti. To pomáha psovi k spokojnosti a pomáha udržať si zdravú váhu.

granule royal canin

Granule Royal Canin sa zameriavajú aj na stravu pre šteniatka.

Granule Royal Canin ponúka vášmu štvornohému miláčikovi všetky potrebné živiny na dlhý a zdravý život. Máte možnosť si vybrať z viacero druhov granúl tak, aby boli vhodné presne pre vášho miláčika. Šteniatka potrebujú odlišné zloženie granúl ako dospelý psík a taktiež starší psík potrebuje iné zloženie.  Granule Royal Canin pre šteniatka majú väčší obsah bielkovín a tuku. Potrebujú viac energie aby poriadne rástli a dospievali.

Lenka

Pridaj komentár