HD+ a jej ponuka v Nemecku

hd+

HD+ a jeho Smart TV

Firma HD+ známa najmä v Nemecku uviedla na trh novú jedinečnú možnosť – premeniť svoj „obyčajný“ televízor na HD+ Smart TV prostredníctvom špeciálneho satelitného prijímača, ktorý je taktiež od tejto spoločnosti. Čo to však v praxi znamená a aké sú výhody takéhoto Smart televízora? O tom si môžete prečítať viac informácií v našom článku, pretože podobné možnosti sa každú chvíľu pravdepodobne dostanú už aj do našich domácností.

Čo je HD+ Smart TV?

Vďaka HD+ Smart TV môžete v Nemecku premeniť svoj televízor na multimediálne všestranné zariadenie, ktoré vám okrem klasického sledovania TV staníc ponúkne aj možnosť používania viac ako stovky najobľúbenejších aplikácií priamo na vašej TV. Čo je najlepšie, pre takéto rozšírenie nepotrebujete žiadne nové TV zariadenie. Totižto, každý satelitný prijímač, ktorý si od HD+ kúpite je už vybavený technológiou umožňujúcou používať aj HD+ Smart TV.

Všetky aplikácie priamo na obrazovke vášho televízora!

V praxi takéto rozšírenie televízie znamená, že všetky najdôležitejšie veci môžete mať „pod jednou strechou“. To znamená, že okrem bežného sledovania TV staníc si priamo na obrazovke vášho televízora môžete prezerať aj tie najzaujímavejšie aplikácie, ktoré boli vytvorené. K dispozícii tak môžete mať napr. aktuálne spravodajské informácie z rôznych portálov, športové výsledky najdôležitejších zápasov či predpoveď počasia na nasledujúci víkend. Okrem toho tu však nájdete aj momentálne najpopulárnejšie aplikácie pre sociálne siete, akými sú Twitter či Facebook. Dokonca v sekcii aplikácií je možné vybrať si aj „Obľúbené aplikácie“, ktoré tak budete mať k dispozícii hneď a nemusíte ich hľadať medzi desiatkami ďalších vždy, keď ich budete chcieť použiť.

hd+

Vyše 100 aplikácií, ktoré si môžete prezerať na svojej TV vďaka HD+ Smart TV

TV archív až 7 dní spätne

HD+ Smart TV vám však neponúka iba toto. Ak si ju aktivujete, navyše získate aj HD+ Replay, čo je 7 dňový archív niektorých TV kanálov (dokonca v HD kvalite), ktorý si môžete prezrieť kedykoľvek, keď nestihnete svoju obľúbenú TV reláciu alebo film, ktorý ste chceli vidieť. Medzi TV stanice, ktoré túto možnosť ponúkajú sú napr. Sat.1, ProSieben, ProSieben MAXX alebo n-tv now.

Vďaka HD+ Smart TV si tak môžete ešte viac rozšíriť možnosti svojej TV.

Karin

Pridaj komentár