Pomáha Gynex pri otehotnení?

Gynex je širokospektrálny bylinný prípravok, ktorý má harmonizačný účinok na celý hormonálny systém, ktorý má hlavný podiel na riadení životných funkcií tela človeka. Obsahuje látky fytohormóny, ktoré sú podobné ľudským hormónom. Sú získavané z rastlín ako fenikel, nechtík, agát, brusnica, ďatelina alebo lipkavec.

Čo ovplyvňuje?

Gynex telo detoxikuje, má protizápalový účinok a napomáha regenerácií. Používa sa aj ako prevencia pri onkologických ochorenie prsníkov, maternice a vaječníkov. Napomáha udržať alebo znovu nastaviť pravidelný menštruačný cyklus, priaznivo účinkuje na výtoky, zápaly alebo cysty na vaječníkoch.

gynex

Bylinný roztok Gynex

Nie je to liek ale doplnok stravy

Gynex má schopnosť ponúknuť telu rastlinný hormón ako náhradu za chýbajúce, telu vlastné hormóny. Ľudské telo nezaťažuje, a tak sa využíva aj ako pomoc na vyrovnanie hormonálneho stavu pri menopauze. Na rozdiel od oficiálnych odporúčaných liekov, ktoré zvyšujú riziko napríklad mŕtvice, Gynex nemá žiadne vedľajšie ani dlhodobo negatívne účinky na zdravie.

Pri problémoch s otehotnením

Má veľký vplyv na činnosť ženských orgánov. Upokojuje psychiku, zmierňuje emocionálny stres ktorý je spoločníkom tých žien, ktoré sa už dlhšie pokúšajú otehotnieť. Zrýchľuje proces psychickej aj fyzickej regenerácie tela po zákrokoch, ktoré sa vykonávajú v rámci liečenia infertility. Gynex je vhodný aj pre mužov. Obsahuje fytoestrogény, ktoré zvyšujú počet testosteronových receptorov a tak zvyšujú plodnosť a sexuálnu aktivitu.

Práve pre tieto vlastnosti sa Gynex odporúča ako pomoc pri problémoch s otehotnením. Mnohé terajšie mamičky sa zverili so svojou skúsenosťou na portáli Modrý Koník, kde sa zhodli, že Gynex funguje. Niektoré dokonca tvrdili, že stačilo “zobrať fľaštičku do ruky“. To samozrejme len potvrdzuje tvrdenia, že proces otehotnenia sa začína v hlave a psychika ženy v ňom hrá hlavnú úlohu. Iné mamičky zase tvrdili, že im stačila jedna fľaška, ďalšie si zadovážili jednu sebe a jednu partnerovi. Nie všetko však funguje pre všetkých, tak aj na Gynex nájdete negatívne recenzie, tak ako na každú pomocnú doplnkovú liečbu.

Čo sa týka užívania tohto doplnku, predáva sa ako sirup, ktorého dávkovanie je odporúčané na 3-7 kvapiek 3-4 krát denne. Tu sa názory takisto rozchádzajú. Niektoré mamičky tvrdia, že treba užívať maximálnu dávku, iné zase že menšie dávky dlhodobejšie. Pokiaľ si však neviete odpovedať, či je pre vás tento prípravok vhodný a ako ho správne užívať, neváhajte sa poradiť so svojim lekárom.

Sana

Pridaj komentár