Interiérové doplnky, ktoré rozžiaria váš domov rýchlo a ľahko

Stačí ozaj tak málo ako pridať kúsok tapety či štipku sýtej farby. Malé zmeny, ktoré dokážu veľké veci vo vašich domovoch. Aj o tom budú nasledujúce riadky. Rozhodla som sa, že v dnešnom článku vám predstavím zopár tipov a trikov, ktoré stoja minimum námahy, no zaručene prinesú úspech.

Interiérové doplnky

Aj takýto roh vie rozžiariť váš byt

Interiérové doplnky, ktoré sa neboja žltej

Ak sa nabudúce ocitnete v predajni s rôznymi doplnkami do interiérov alebo exteriérov, siahnite po prehoze, prikrývke či deke v pestrej žltej farbe. V odtieni takom žltom, aký nosia len na svojich kalíškoch len narcisy a tulipány v období ich najväčšej krásy. A keď sme už pri týchto krásnych žltých zázrakoch, prečo si teda jedny nekúpiť? Do stredu či rohu miestnosti umiestnite číru presklenú vázu s čerstvými tulipánmi alebo narcismi a zmenu energie v izbe spozorujete takmer v tej istej sekunde ako tak urobíte.

Teraz pridáme štipku tapety…

Ak máte doma miestnosť, ktorá je príliš maličká na to, aby ste ju mohli vyzdobiť najnovšími trendy dekoráciami nezúfajte! Hoci vytapetovať celú miestnosť o rozmeroch 2x2m nie je zrovna najchytrejšia myšlienka, za pomoci hesla menej je niekedy viac to však určite bude fungovať. Stačí ak zvolíte tú správnu plochu, napríklad orámovanie zrkadla vo vašej kúpeľni a pustíte sa do lepenia. Na prvé počutie si môžete myslieť, že po tejto rade bude táto miestnosť vyzerať zaručene svetovo avšak nie je tomu úplne tak… Nestačí len zvoliť tú správnu plochu, ale taktiež aj vzor a farbu tapety. Pokiaľ je vaša „drobná“ miestnosť v jeden a tej istej farbe, potom ste v suchu! No, a ak patríte k tým, ktorých interiér hýri všetkými farbami naša rada znie: dbajte na každučký detail vašej tapety od farby, potlače aj po jej textúru.

Interiérové doplnky

Inšpirácia ako rozsvietiť chodbu

Doprajte vašim chodbám farebné tóny

Na záver prichádzame s trendom, ktorý bude nápomocný najmä pre tých, ktorí preferujú závesy namiesto dverí. Medzi interiérové doplnky nepatria len vázy, lampy či sošky, ale tiež dekorácie ako závesy. Ak teda nejaký máte alebo sa chystáte si jeden zaobstarať, neváhajte a vyberajte kombináciu toľkých farieb na jednom plátne koľko len vaše oči unesú. Tohtoročným trendom sú totiž farebné závesy. Mix farieb, ich odtieňov, tvarov, vzorov, to všetko je dovolené! A ak nepatríte medzi milovníkov interiéru vo farbách dúhy, nemusíte bezpodmienečne siahať len po závesoch vo farebných kombináciách. Rozhliadnite sa po kontraste.

Karin

Pridaj komentár