Topánky Nike – jedine kvalita!

Ľudí by sme mohli rozdeliť do dvoch skupín a to na tých, ktorí si kupujú iba kvalitnú a spoľahlivú obuv a na ľudí, ktorí si na nohu obujú hocičo, hlavne že im to z peňaženky nezoberie priveľa eur. Ak ale chcete, aby vám topánky vydržali naozaj dlho, boli maximálne pohodlné a nedeformovali vaše chodidlá, potom by ste do nich mali investovať rozumnú sumu. Osobne keď nakupujem obuv, potrpím si na značky, pretože iba značka, ktorá má za sebou milióny spokojných zákazníkov, vám môže ponúknuť topánky špičkovej kvality v ktorých bude chôdza zážitkom a nie utrpením. A práve to vám ponúkajú topánky Nike.

Nike Topanky

Nike tenisky ktoré sa hodia ku nohaviciam

Topánky Nike milujú aj celebrity

Či už ide o obuv pre ženy alebo pre mužov, topánky Nike vás príjemne prekvapia. Vyrábajú sa výhradne iba z vysoko kvalitných materiálov v závislosti od toho, na aký účel sú topánky určené. Iný materiál je použitý na bežecké tenisky a iný na voľnočasové topánky. Nike pre vás vyrába nespočetné množstvo topánok, pričom mnohé z nich majú za sebou skutočne dlhú históriu. Niektoré tenisky sa dokonca stali svetovými fenoménmi a svoje miesto si našli v šatníku svetových celebrít či športovcov, ktorí na ne nedajú dopustiť. Topánky Nike sú nielen dokonale pohodlné ako šaty, ale majú aj zaujímavý a jedinečný dizajn, sú odolné a nadčasové. Niet sa preto čomu čudovať, že značka Nike je tu s nami už dlhé desaťročia a má za sebou milióny priaznivcov.

Air Jordan tenisky

Air Jordan tenisky pre dámy

Topánky Nike Air Jordan

Asi najznámejšie topánky značky Nike sú Nike Air Jordan. Ich história sa datuje  k roku 1984, kedy bola značka iba na začiatku ich terajšej slávy a pri snahe zviditeľniť sa oslovili vtedy ešte čerstvého nováčika basketbalovej NBA – Michaela Jordana. Ten chcel najprv ponuku odmietnuť, no neskôr na naliehanie jeho manažéra aj svojej rodiny kontrakt podpísal a svoje rozhodnutie určite neoľutoval. Tenisky Nike Air Jordan série I a II sa za krátky čas stali nesmierne populárne a žiadané, no ani zďaleka nie tak ako séria III, na návrhu ktorej Michael Jordan aktívne spolupracoval – výsledkom boli veľmi kvalitné a ľahké basketbalové topánky, ktoré sú doteraz jedny z najpopulárnejších topánok vôbec.

Gabika

Pridaj komentár