Interiérové farby na stenu zmenia vaše bývanie

interiérové farby na stenu

Do obývačky je dobré zvoliť oteru-odolné interiérové farby na stenu

Ľudia radi a často menia, zútulňujú  a vynovujú interiér svojich domovov, no nemusí to byť vždy iba kúpa nového nábytku či iná radikálna zmena, ktorou sa dá bývanie vylepšiť. Čím teda začať skrášľovanie a vylepšovanie svojej domácnosti a jednotlivých miestností? No čím iným ako práve krásnou novou maľovkou. Maľovanie stien patrí k veľmi obľúbeným a efektným interiérovým zmenám, ktoré nie sú časovo ani finančne také náročné ako rozsiahlejšie zmeny či rekonštrukcie a aj napriek tomu dajú vášmu domovu razom iný šmrnc. Veľkým plusom sú aj stále nové, pokrokovejšie a modernejšie interiérové farby na stenu, ktorých je na trhu naozaj pestrá škála nielen čo sa týka farebných odtieňov, ale aj zloženia, pretože dnes sú už bežne dostupné nielen klasické interiérové farby na stenu, ale napr. aj umývateľné, oteru-odolné (stálofarebné), protiplesňové či dokonca antibakteriálne.

Aké interiérové farby na stenu si vybrať?

Okrem vhodného farebného odtieňa pre tú ktorú miestnosť, je potrebné rozhodnúť aj o výbere a použití tej najsprávnejšej interiérovej farby na steny jednotlivých miestností, pretože napr. do kuchyne či kúpeľne, kde je sú steny a teda aj interiérová farba neustále vystavované vlhkosti, sú ideálnou voľbou protiplesňové nátery, kým napr. do detskej izby (najmä v prípade menších detí) je najpraktickejšia umývateľná farba, vďaka ktorej budú steny vyzerať výborne aj po občasných nezbednostiach detí. Pre obývacie izby môžete zvoliť napríklad stálofarebné či oteru-odolné interiérové farby na stenu, aby vaša obývačka bola ako nová aj po niekoľkých mesiacoch.

interiérové farby na stenu

Výrazná farba ns jednej zo stien v kombinácii s bielou je v kurze

Interiérové farby na stenu – biele či farebné?

Móda v maľovaní interiérov v minulosti prešla rôznymi etapami, populárne už boli výrazné farebné valčeky (možno si ich ešte podaktorí aj pamätáte), tapety či steny snehobielej farby a dnešné trendy opäť prajú najmä farebným variáciám a tak si najčastejšie vyberáme interiérové farby na stenu v osvedčených krémových, béžových, hnedých či cappuccino farebných odtieňoch, ale aj výraznejšie farby, ako sú napr. červená, bordová, žltá, zelená, modrá, ktoré je zvykom aplikovať na jednu dominantnú stenu.

Mato

Pridaj komentár