Je niekoľko dôvodov, prečo je výhodné kúpiť ready-made spoločnosť

Ste začínajúci podnikateľ alebo už vlastnite sám alebo so spoločníkmi nejakú firmu? Máte dobrý podnikateľský zámer a chcete s obchodovaním ihneď začať? Viete teda sami dobre z vlastnej skúsenosti, že klasický proces začiatku podnikania je veľmi zdĺhavý. Zložitá byrokracia vás pripraví o časť nadšenia. A to je škoda. Energia, ktorú na začiatku projektu máte, nie je nevyčerpateľná. Nenechajte sa o ňu pripraviť zbytočne zložitým spôsobom a prekážkami na úradoch. Jednou z možností, ako investujete svoju energiu správnym smerom, je obstaranie si už predpripravenej spoločnosti. Zvykne sa jej hovorievať ready made spoločnosť.

ready made spoločnosť

Ready made spoločnosť – podnikať môžete už za pár dní

Nielen v podnikaní platí, že čas sú peniaze

Ak sa rozhodnete založiť si svoju firmu sami, budete môcť prvý obchod uzatvoriť najskôr za niekoľko týždňov, ale skôr mesiacov. Najprv vás bude čakať štúdium zákonov a vyhlášok, následne vyplníte veľa dokumentov, navštívite niekoľko úradov a banku. V prípade, že si zaobstaráte ready made spoločnosť, jednáte za svoju firmu do niekoľkých dní. Veľmi rýchlo tak uzavriete svoj prvý obchod a zarobíte peniaze. A zisky sú v podnikaní potrebné. Prečo si ich teda nechať zbytočne pretiecť medzi prstami?

Ready made spoločnosť sa postará o základný kapitál

Ďalšou výhodou ready made spoločnosti je splatené základné imanie. V súčasnej dobe vám stačí zriadiť firemný účet a vložiť niekoľko eúr. To ale nie je najšťastnejšia voľba. Výšku vášho základného imania si môže zistiť každý váš budúci obchodný partner. Práve táto suma vypovedá o tom, ako je vaša firma seriózna. Výška vloženej základnej sumy môže teda rozhodnúť o tom, či budete v budúcnosti niekým hodnotený ako dostatočne dôveryhodný obchodný partner.

ready made spoločnosť

Čas sú peniaze

Ready made firma nemá žiadne záväzky

Nemusíte sa báť, že by nové ready made spoločnosti boli zaťažené záväzkami a pohľadávkami. Starostlivo si ale zistite, od akého predajcu ready made spoločností si predpripravenú spoločnosť kupujete. Či je seriózna a ready made spoločnosť predáva za primeranú cenu. Viac info o ready made spoločnostiach nájdete TU.

Silly Billy

Pridaj komentár