KlikTV vám ponúka množstvo služieb a maximálne pohodlie

„Ja si pokojne pozerám reklamy a tu zrazu film!“ Táto veta, ktorá sa už nejaký ten týždeň nesie internetom, je bohužiaľ v poslednej dobe viac než len pravdivá. Nech si pustíte ktorýkoľvek televízny program, reklamám sa určite nevyhnete a tak začalo byť čoraz obľúbenejšie sledovanie filmov na DVD a online na internete. Na to však potrebujeme počítač (resp. notebook alebo tablet) a pohodlie vytvorené ležaním na sedačke pred televízorom v obývacej izbe je razom preč. KlikTV však teraz prináša riešenie, vďaka ktorému môžete pozerať filmy a seriály priamo na svojom televízore a bez reklám.

qamo

KlikTV nemusíte sledovať iba na vašom televízore…

qamo

…pokojne si ju pustite aj na vašom tablete

Čo to teda KlikTV vlastne je?

KlikTV je služba ponúkaná u nás na Slovensku i v susedných Čechách, ktorá vám umožní využívať internetové služby priamo na vašom televízore. Tak na ňom môžete sledovať napr. rôzne videá z internetu (zo stránky YouTube), môžete si vybrať zo širokej ponuky rôznych filmov a seriálov (vyše 2 000), ktoré vám KlikTV ponúka vo svojej filmotéke, ale tiež môžete sledovať a nahrávať klasické TV stanice zo Slovenska a Čiech.

Čo pre sledovanie KlikTV potrebujete?

Aj napriek širokým možnostiam, ktoré vám služba KlikTV ponúka, jej zavedenie vôbec nie je zložité. Stačiť vám bude váš televízor s výstupom pre HDMI kábel, samotný HDMI kábel, špeciálne zariadenie od KlikTV, ktoré s televízorom prepojíte, internetové pripojenie a dátové úložisko (SD karta, USB alebo externý disk), ktoré má doma už hádam každý z nás. Následná aktivácia prebieha už len tým, že si zakúpite spomínané špeciálne zariadenie od KlikTV. To môžete urobiť v niektorej predajni s elektronikou alebo v niektorom z online e-shopov.

Koľko sa za KlikTV platí?

Prvých 6 mesiacov neplatíte za využívanie služieb KlikTV vôbec nič. Po 6-tich mesiacoch je potrebné zaplatiť každomesačný poplatok iba 4,90€ a všetky jej služby budete mať k dispozícii aj naďalej u vás doma. Pre náročnejších užívateľov je k dispozícii účet Premium, za ktorý si môžete priplatiť a následne sledovať filmy a seriály v HD kvalite či využívať iné výhody, ktoré vám KlikTV ponúka.

Karin

Pridaj komentár