Kožené ruksaky a koniec boľavého chrbta

Aj váš často bolieva chrbát, nebaví  vás stále nosiť kabelky a rozmýšľate nad vhodným doplnkom k vášmu modernému outfitu? Pokiaľ bola vaša odpoveď áno, zaobstarajte si štýlový ruksak, ktorý sa hodí nielen do práce, ale aj na rôzne prechádzky, či výlety. V dnešnej dobe patria ruksaky k aktuálnym módnym trendom a tešia sa veľkej obľube, preto by určite kožené ruksaky mali mať miesto v šatníku každej módnej maniačky.

kožené ruksaky

Kožený ruksak je nestarnúca klasika.

Aký materiál a veľkosť si vybrať?

Materiál ruksaku rozhoduje nielen o jeho celkovej životnosti, ale aj o jeho vzhľade, hmotnosti a cene. Obzeráte sa po novom ruksaku a neviete aký materiál, z ktorého je vyrobený bude pre vás najvhodnejší? Na začiatok je dobré si premyslieť, na čo budete ruksak využívať. Teda či ho budete nosiť do školy, do práce, alebo na prechádzky, do mesta, na nákupy, či na turistické výlety ako menšiu batožinu. Záleží čo všetko chcete, aby sa doňho zmestilo. Či to bude len pár základných vecí akými sú doklady, peňaženka, kľúče, alebo to bude viac vecí, ako napr. občerstvenie, fľaša s vodou, notebook, prípadne ďalšie pre vás potrebné veci. Na základe toho budete vedieť, ako by mal asi ruksak vyzerať, nielen materiálovo, ale aj veľkosťou.

kožené ruksaky

Pri výbere je vhodné vopred vedieť, čo všetko by sa malo do ruksaku zmestiť.

Kožené ruksaky ku každému outfitu

Koža je veľmi pevná a pružná so schopnosťou odolávať opotrebovaniu a zrazeniu. Aj keď tu už bolo mnoho pokusov, zatiaľ sa nikomu nepodarilo nahradiť ju iným materiálom. Ak je správne udržiavaná, jej životnosť môže byť 4x dlhšia, ako u iných syntetických textílii. Prírodná koža je rokmi stará známa klasika, ktorá je ideálnou voľbou pre všetkých tých, ktorý majú radi kvalitu, štýl a nadčasový dizajn. Kožené ruksaky v akejkoľvek veľkosti sú veľmi praktické, kedže odnesú všetko potrebné a vy môžete mať voľné ruky, ale taktiež sú skvelým módnym doplnkom, ktorý sa hodí takmer ku každému outfitu, či už blúzke, legínam, šatám, sukni, rifliam, ba dokonca aj k mikine.

kožené ruksaky

Kožené ruksaky sa hodia k takmer každému outfitu.

Dada

Pridaj komentár